Мене все частіше просили посидіти з ним, щоб вони могли вибратися з дому і трохи відволіктися. Я ні краплі не опиралася – мені ж було так приємно піклуватися про маленького онука. Коли невістка зрозуміла, що може мені повністю довірити догляд за дитинкою, то я стала частим гостем в їхньому будинку. Хлопчик ріс спокійним малюком, тому у мене вистачало часу і на те, щоб прибирати при необхідності в їхньому будинку, і приготувати смакоту до їх приходу. Але нещодавно несподівано я почула від невістки, що мене занадто багато в їхній родині. Вона попросила мене тримати дистанцію і не надокучати

 

 

Коли я вийшла на пенсію, то навіть не знала, куди подіти свої сили і енергію до тих пір, поки не дізналася, що стану бабусею. Мій син одружився вже давно, але все ніяк у них не виходило завести дитину. То кар’єру будували, то на житло власне збирали, то подорожували. Як я не намагалася вмовити їх, що вже пора, адже з кожним роком вони не молодіють, все не вдавалося.

І ось, мабуть, Бог почув мої молитви, і невістка нас ощасливила. Я з таким нетерпінням чекала появи онука: намагалася їм допомогти все підготувати, збирала до появи малюка гроші і давала поради невістці, як мені здавалося, абсолютно слушні. День, коли я стала бабусею, став одним із найщасливіших у моєму житті. Мій дорослий син тримав на руках своє продовження – я пишалася ним, як ніколи.

Перші місяці я відвідувала їх не надто часто, адже розуміла, як це складно перебудуватися, та й не хотіла набридати своїми візитами молодим батькам. Але з часом невістка відійшла від  і почала потихеньку повертатися в активне життя, та й малюк перейшов на штучне вигодовування. Мене все частіше просили посидіти з ним, щоб вони могли вибратися з дому і трохи відволіктися. Я ні краплі не опиралася – мені ж було так приємно піклуватися про маленького онука.

Коли невістка зрозуміла, що може мені повністю довірити догляд за дитинкою, то я стала частим гостем в їхньому будинку. Хлопчик ріс спокійним малюком, тому у мене вистачало часу і на те, щоб прибирати при необхідності в їхньому будинку, і приготувати смакоту до їх приходу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩