– Які діти? – дивиться Оксана здивовано на чоловіка, – Ти наївний, чи прикидаєшся? Не буде у нас ніяких дітей, я їх не можу мати.

 

 

Я одружений вже вісім років. Колись моя майбутня дружина зачепила мене своєю цілеспрямованістю. Тоді вона була студенткою, і будувала великі плани. Мені дуже подобалася ця риса її характеру!

Така серйозна і амбітна дівчина! Вона не була схожа на моїх знайомих, і це мені імпонувало. Коли ми кілька років по тому одружилися, моя дружина стала головною в сім’ї. Не можу сказати, що я підкаблучник або не маю права голосу, але мені легше йти на поступки. Такий у мене характер, і я не вважаю свою м’якість недоліком! Моя дружина домінує в сім’ї, і мене це абсолютно влаштовує!

Але зовсім нещодавно я пошкодував про те, що ні відстояв свого часу свою точку зору! Справа в тому, що три роки тому моя дружина влаштувалася на роботу в одну велику фірму. Вона у мене дуже розумна! Так ось, всі ці роки вона будувала кар’єру. Дружина хотіла отримати високу посаду і багато працювала над цим! Вона дуже працьовита! Всю себе віддає улюбленій справі! Я захоплювався своєю дружиною, мені подобалося її завзятість!

Я ніколи нічого не мав проти її трудоголізму, навіть навпаки – пишався нею! Не всі жінки хочуть працювати. Більшість з них намагаються влаштувати особисте життя і сидіти вдома за рахунок чоловіків. А моя дружина – цілком самодостатня особистість!

Але коли до бажаного залишалося зовсім небагато, в наші плани втрутилася доля. Вийшло так, що моя дружина відчула. що при надії. Я був дуже радий цій новині! Мені хотілося дитини! Але дружина не розділяла мого ентузіазму! Вона сказала мені, що не може зараз всім цим перейматись. Її  декрет перекреслить всі ті зусилля, які дружина доклала для отримання підвищення. Роки її старанної і важкої роботи підуть нанівець. Я зрозумів, до чого вона хилить.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩