Ділова зустріч повільно перейшла в романтичну вечерю з продовженням. Я не знаю, як так вийшло, але я була дуже зла на чоловіка. І так, я його зрадила. Додому повертатися було соромно. Я просто сиділа на лавочці біля під’їзду.

 

Я одружена чотири роки. Мій чоловік працює програмістом в одному з офісів. Так вийшло, що він і майже пенсіонер охоронець – єдині чоловіки в офісі.

І, звичайно ж, моєму чоловікові приділяється занадто багато уваги. Тим більше, що він у мене симпатичний, високий і стрункий.

Через деякий час я стала помічати, що він фліртує зі своїми колегами жіночої статі. На мої зауваження він говорив, що мені здалося.Я відчувала, як мене свердлять поглядом ці фурії. Але я планувала показати, хто дружина цього красеня.

Йшов час і ситуація на роботі чоловіка погіршилася. Одна з його співробітниць дозволяла навіть дзвонити йому ввечері після роботи, придумуючи дурні причини: то вона не може встановити програму на комп’ютер, то планшет не включається або взагалі хіт «як зберегти картинку з інтернету на комп’ютер?».

Я розуміла всю абсурдність цих питань і тоді поставила чоловікові ультиматум: або він ставить на місце свою «подругу» і пояснює їй, що одружений і не потрібно так себе вести, або я теж заведу собі «друга». Чоловікові моя ідея здалася кумедною і нереальною. Він не думав, що я до такого дійду. А дарма.

Прийшовши на наступний день, я застала його спілкується з тієї самої колегою. Вони стояли дуже близько, і вона скидалася рукою з його піджака видиму тільки їй смітинку. Вони посміхалися, і атмосфера між ними була наелектризованою.

Моя присутність явно внесло корективи в їхні плани. Невдоволення на обличчі дівчини мене неабияк потішило. Ми пішли на обід, і я повідомила чоловіку, що ввечері у мене ділова зустріч з потенційним клієнтом.

Я працюю в рекламному агентстві і часто проводжу подібні зустрічі. Потрібно було відплатити чоловікові його монетою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩