Подруга подзвонила і розповіла, що зустріла мого чоловіка в банку випадково, розговорилися, потім він запросив її повечеряти удвох. Вона клялася, що дзвонить мені з метою запобігти невірність і розлучення, з благих намірів

 

 

Неможливо описати, який прокидається в мені стан в душі, коли зустрічаю його байдужий погляд. Він посміхається і дивиться на мене, але бачить тільки те, що на поверхні. Доглянута жінка в його в домі, яка подасть гарячу домашню їжу після роботи і приголубить, коли йому захочеться. А я жива! Я не лялька! Так, мені хочеться кинути всі ці слова йому в обличчя, показати, якою я можу бути.

Але ось лунає дзвінок у двері, входить він, і все відбувається звично. Черговий поцілунок в щічку і його пояснення, чому він затримався в офісі. Ми живемо разом не так довго, півтора року, невже пройшли всі почуття? Мені здається, нас врятує поява дитини, але чоловік планує завести її через роки два, коли буде відчувати стійкий грунт під ногами. Він матеріаліст до останньої краплі, розумію, хоче стабільності і підвищення в кар’єрі, але він не думає про мої бажаннях? Я терплю все це, тому що люблю і вірю, що все ще налагодиться.

Про те, що чоловік перестав сприймати мене як жінку своєї мрії, перший раз натякнула мені знайома. Вона подзвонила і розповіла, що зустріла його в банку випадково, розговорилися, потім він запросив її повечеряти удвох. Вона клялася, що дзвонить мені з метою запобігти невірність і розлучення, з благих намірів, так би мовити, пропонувала допомогу, якщо знадобиться. Я тоді різко повісила слухавку, наполегливо намагалася не дивитися правді в очі. Багато ж бо заздрісників і недоброзичливців, охочих на забезпечених одружених.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩