ЗІ СВОЇМ ПЕРШИМ ЧОЛОВІКОМ Я РОЗЛУЧИЛАСЯ, ЯК ТІЛЬКИ МОЇЙ ДОНЦІ ОЛЕСІ ВИПОВНИВСЯ РІК. ЮРІЙ ЗМІНИВСЯ ВІДРАЗУ ПІСЛЯ ПОЯВИ ДИТИНИ. СПОЧАТКУ ВІН ПЕРЕСТАВ ПРИДІЛЯТИ УВАГУ МЕНІ І ДИТИНІ, ПОТІМ ДОПІЗНА ЗАТРИМУВАВСЯ НА РОБОТІ, А ТОДІ ВЗАГАЛІ ПОВІДОМИВ МЕНІ, ЩО В НЬОГО Є ІНША, ЯКУ ВІН ПО-СПРАВЖНЬОМУ ПОКОХАВ. Я ЗАЛИШИЛАСЯ З МАЛОЮ ДИТИНОЮ НА РУКАХ, ПРАЦЮВАЛА З РАНКУ ДО НОЧІ. ТАК МИНУЛО 5 РОКІВ, А ПОТІМ ДОЛЯ ПРИГОТУВАЛА ЩЕ ОДНЕ ВИПРОБУВАННЯ ДЛЯ МЕНЕ

 

Зі своїм першим чоловіком я розлучилася, як тільки моїй донці Олесі виповнився рік. Юрій, так звали мого чоловіка, змінився відразу після появи дитини. Спочатку він перестав приділяти увагу мені і дитині, потім допізна затримувався на роботі, а тоді взагалі повідомив мені, що в нього є інша, яку він по-справжньому покохав. Розчарувавшись в першому коханні, я залишившись з дитиною на руках, вже і не думавши закохатися, працювала і жила тільки заради Олесі. Я не хотіла помічати того що деякі чоловіки намагалися проявляти до мене знаки уваги, я була заклопотана роботою і вихованням донечки.

Так минуло п’ять, років без сторонньої допомоги, не сподіваючись на те що мені хтось допоможе, я справлялася з усіма завданнями сама, і моя дитина ніколи ні в чому не потребувала. Працюючи день за днем, ​​я забула що таке особисте щастя.

Якось я познайомилась з одним чоловік, звали його Іван, тоді я і подумати не могла, що все закрутиться в такий ось щасливий клубок. Спочатку я сприймала цю людину як нового хорошого друга на якого можна покластися. Він потихеньку входив в моє життя, відносини у нас були дружні. В один день він нас з донькою запросив в розважальний центр погуляти. Він заїхав за мною на роботу, по дорозі ми забрали Олесю з садочка і поїхали спочатку в кафе, де Іван пригостив нас вечерею. Цей чоловік проявляв знаки уваги не тільки до мене, але й до доньки. Мені це дуже подобалось.

Ми чудово відпочили, а потім він довіз нас до будинку і запропонував завтра погуляти разом, я звичайно ж погодилася. На наступний день він приїхав за нами і ми поїхали в парк. На дитячому майданчику, Іван не відходив від Олесі ні на хвилинку. Спостерігаючи за тим як вони весело гралися, у мене мене мелькали думки, як же цей чоловік любить дітей. Вони гралися як маленькі діти, вони бігали один за одним. Давно ми так не розважалися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩