МИ З ЧОЛОВІКОМ У ШЛЮБІ ДАВНО, МАЄМО ДВОЄ ДІТЕЙ. МИХАЙЛО СТАРШИЙ ЗА МЕНЕ НА 20 РОКІВ. НЕЩОДАВНО Я ДІЗНАЛАСЯ, ЩО У НЬОГО Є ІНША. Я НАВАЖИЛАСЯ ПОГОВОРИТИ ПРО ЦЕ З ЧОЛОВІКОМ, АЛЕ ВІН НЕ ПРИХОВУВАВ, СКАЗАВ ВСЕ, ЯК Є. КОЛИ ДІТИ ПРО ВСЕ ДІЗНАЛИСЯ, ПРОСИЛИ БАТЬКА ОДУМАТИСЯ. АЛЕ МИХАЙЛО СКАЗАВ ДІТЯМ, ЩО КОЛИ ЗАРОБЛЯТИМУТЬ СОБІ НА ЖИТТЯ, ТОДІ ВЧИТИМУТЬ, ЯК ЙОМУ ЖИТИ. У НАС КВАРТИРА ВЗЯТА В КРЕДИТ, ВОНА ОФОРМЛЕНА НА МЕНЕ, НА ДАНИЙ ЧАС Я НЕ ПРАЦЮЮ, ВСЯ НАДІЯ НА ЧОЛОВІКА

 

Після закінчення інституту я відразу влаштувалась на непогану роботу в офіс великої компанії. З перших днів роботи, до мене почав залицятись мій начальник Михайло. Спочатку я уникала спілкування з ним, адже він старший за мене на 20 років, але потім, щось мене в ньому зацікавило. На той час йому було 45 років, але виглядав він молодше. Високий, стрункий, гарно вихований, постійно відвідував спортзал.

З часом ми почали зустрічатись, і дуже швидко наші стосунки переросли в кохання. Вже через пів року ми одружилися. Зараз у нас вже двоє дітей. Старший син цього року вступив до інституту, а молодший закінчує школу. Все у нас в житті начебто не погано, живемо мирно, чоловік працює, я по господарству: будинком і дітьми займаюся. Але нещодавно я дізналася, що у мого чоловіка з’явилася коханка, і зізнаюся, ця новина мене вразила настільки, що я не можу знайти собі місця.

Не скажу, що раніше він святим був, але цього я від нього не чекала. Після стількох років життя, ми стали рідними людьми і я навіть подумати не могла, що все складеться саме так. Коли намагалася поговорити з чоловіком на чистоту, він все заперечував і говорив, що я шукаю проблему на рівному місці. Але я знала, що це правда. Спробувала подивитися його телефон, так отримала скандал. Незважаючи на це, я не заспокоїлася і запросила роздруківку дзвінків з його номера. У цій роздруківці був один невідомий номер.

Я зателефонувала за цим номером, але не стала розкривати хто я. Мені відповів жіночий голос, і, як з’ясувалося, його коханка моя ровесниця. Вона заміжня вже втретє і у неї є син. Вона зовсім не переймається з приводу того, що про її роман дізнається чоловік, це його проблеми.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩