БУВ КІНЕЦЬ ТРАВНЯ. КОЛИ ДЕНИСА ПРОВОДЖАЛИ В АРМІЮ, МАРИНА ПРИЙШЛА В ШАПЦІ. СВІТИЛО СОНЦЕ, БУЛО ДУЖЕ ЖАРКО, А ВОНА – В ШАПЦІ. ДЕНИС ПОПРОСИВ ЗНЯТИ ШАПКУ. ВОНА ЇЇ ЗНЯЛА, І ВИЯВИЛОСЯ, ЩО ГУСТЕ ТА ДОВГЕ ВОЛОССЯ ДІВЧИНИ ПІДСТРИЖЕНЕ ПІД НУЛЬ. – ТЕПЕР ТИ РОЗУМІЄШ, ЩО Я ТЕБЕ ЧЕКАТИМУ? ХТО НА МЕНЕ ТЕПЕР ПОДИВИТЬСЯ? – СУМНО МОВИЛА МАРИНА. ЧАС МИНАВ. ДЕНИС ВІДСЛУЖИВ, АЛЕ ДОДОМУ НЕ ПОВЕРНУВСЯ. МАРИНА ВСІ ОЧІ ВИПЛАКАЛА, А ПОТІМ ВІД РОДИЧІВ ВСЮ ПРАВДУ ПОЧУЛА

 

Денис з Мариною зустрічались ще зі школи. В селі про них казали Ромео і Джульєтта. Вони завжди були разом. Коли Денису прийшов час йти в армію, він переживав тільки через те, що його кохана, його не дочекається. Дівчина вона дуже красива, спортивна і товариська, звичайно, за час розлуки знайде собі когось іншого. Марина ж клялася в коханні і запевняла, що навіть не подивиться ні на кого. А хлопець продовжував нервувати і сумувати через розлуку.

І ось настав день проводів. На вулиці був кінець травня. Марина прийшла на проводи чомусь в шапці, хоча на вулиці було жарко. Коли Денис запитав, чому вона в шапці, вона її зняла і виявилося, що гарне волосся дівчини, підстрижене під нуль. Денису аж мову відібрало. А вона йому сказала: ” Тепер ти будеш впевнений, що я ніде не подінуся і тебе дочекаюсь. Кому я така сподобаюсь?”. Вони обоє розсміялися і пішли до столу.

Марина залишилася чекати і відрощувати свої кучері, а Денис пішов служити. Згадував він кохану постійно, але не ту красиву дівчину, з якою зустрічався до служби, а заплакану, лису дівчину. І ці спогади його зовсім не радували.

Марина писала йому листи щодня і з нетерпінням чекала відповіді. А Денис через пів року став писати все рідше. Дівчина хвилювалась і дуже чекала відповіді від коханого. Листування тривало, але якось мляво, схоже, що разом з волоссям зникли і почуття, але зізнатися в цьому Денис не наважувався.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩