МАКСИМ МОЇХ РОДИЧІВ ТЕРПІТИ НЕ МОЖЕ. МОЯ МАМА ЙОГО ДРАТУЄ, І ВСЕ. ВІН МОЖЕ СКАЗАТИ ПРО НЕЇ ЩОСЬ НЕПРИЄМНЕ. МЕНІ ВІД ЦЬОГО НЕ РАДІСНО. АЛЕ ЩО Я МОЖУ ЗРОБИТИ? НЕ РОЗЛУЧАТИСЯ Ж З НИМ ЧЕРЕЗ ЦЕ, АДЖЕ ЧОЛОВІК І БАТЬКО ВІН НЕПОГАНИЙ – ПРАЦЮЄ, ЗАБЕЗПЕЧУЄ, ДІТЕЙ ЛЮБИТЬ. ПОДРУГА ВВАЖАЄ, ЩО Я ПОВИННА «ПОСТАВИТИ ЧОЛОВІКА НА МІСЦЕ» РАЗ І НАЗАВЖДИ, І ЗАХИСТИТИ МАТІР. АЛЕ ЯК ЦЕ ЗРОБИТИ

 

Нещодавно ми були з друзями на пікніку і мій чоловік дозволив собі непристойно говорити про мою маму. Чомусь з тещею у них не заладилося відразу. Я вже давно не втручаюся у їхні відносини. Але моя подруга не витримала і сказала мені:

– Ну не знаю! Якби мій чоловік про мою маму так відгукувався, як Максим про свою тещу … я б таке терпіти не стала точно! – вигукнула Тамара. – Ти ж чула це все і ні слова не сказала на захист матері. Як же так?

У нас з чоловіком двоє дітей – хлопчики чотирьох і двох років. Ми живемо окремо від батьків – взяли в кредит велику трикімнатну квартиру на околиці міста, бо там дешевше.

Я сиджу з дітьми в декреті вже п’ятий рік, і на роботу поки не планую виходити. Ми з чоловіком вирішили, що діти для нас дорожчі. Тим більше, що гострої необхідності у цьому у мене немає. Максим заробляє добре, і їм вистачає на необхідне – і на сплачування кредиту, і на життя, і навіть можемо собі дозволити влітку відпочинок на морі.

Завжди у всьому мені допомагає моя мама. Приїжджає один-два рази на тиждень, прибирає, готує, прасує білизну, з онуками гуляє. Для мене це неабияка підтримка. А потім вона ще намагається встигнути на останній автобус, який їде до нас в село. Їхати мамі приблизно годину. З моїм чоловіком у мами зустрічатися немає ніякого бажання. Найчастіше вона приїжджає у будні, годині об одинадцятій дня, коли Максим вже на роботі, і до вечора порається по господарству. До п’ятої вечора, переробивши всю роботу, мама збирається додому.

Я не знаю чому, але це у них взаємно. Максим теж напевно не зрадів би, якби приїхавши ввечері з роботи, застав удома тещу. Він відверто не любить мою маму, хоча причини цієї антипатії зрозуміти складно. Нічого поганого вона йому не робила.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩