З ЧОЛОВІКОМ МАРІЯ ПРОЖИЛА 25 РОКІВ, І ТУТ НА ТОБІ, ТАКИЙ ПОДАРУНОК ДОЛІ. ЧОЛОВІК ПРОМІНЯВ ЇЇ НА ІНШУ, ЯКА МОЛОДША ЗА НЕЇ НА ЦІЛИХ 15 РОКІВ. У НИХ ДОРОСЛА ДОНЬКА, ВЖЕ МАЄ СВОЮ СІМ’Ю. МАРІЯ НАСТІЛЬКИ ПЕРЕЙМАЛАСЯ ВЧИНКОМ ЧОЛОВІКА, ЩО ГЕТЬ ПЕРЕСТАЛА ЗВЕРТАТИ НА СЕБЕ УВАГУ. ХОЧА РАНІШЕ ВОНА БУЛА ЗАВЖДИ ЯСКРАВОЮ І КВІТУЧОЮ ЖІНКОЮ. МАРІЯ ЗІБРАЛА РЕЧІ І ПЕРЕЇХАЛА В СЕЛО. ТАМ ВОНА КУПИЛА НЕВЕЛИКУ ХАТУ. НАВЕСНІ ВИОРАЛА ГОРОД, КУПИЛА КАЧОК ТА КУРЕЙ, І ХОТІЛА ЗАБУТИ ПРО ЗРАДУ ЧОЛОВІКА. АЛЕ ДОЛЯ РОЗСТАВИЛА ВСЕ НА МІСЦЯ

 

Після розлучення з чоловіком, Марія довго не могла отямитися, вона то з головою занурювалась в роботу, то багато плакала вдома на самоті. Чоловік проміняв її на коханку, яка молодша за неї на цілих п’ятнадцять років. І скоро у них з’явиться дитина. З чоловіком Марія прожила 25 років і тут на тобі, ось такий подарунок долі. У дорослої доньки давно своє життя, син закінчує інститут і також піде своєю дорогою.

Подруги всіляко підтримували Марію, сказали, що вона може їм телефонувати в будь-який час доби, якщо на душі буде тяжко. Вони надавали їй гарну моральну підтримку. Марія втомилася від всього. Вона настільки переймалася вчинком чоловіка, що геть перестала звертати на себе увагу. Хоча раніше, вона була завжди яскравою і квітучою жінкою. Вона вимотала себе всю душевними стражданнями, вночі не спала, плакала.

Але одного разу, Марія зібрала речі і переїхала в село, за 80 кілометрів від міста. Там вона купила невеликий, але охайний будиночок. Вона повністю занурилась в сільське господарство. На той час на вулиці була весна. Марія виорала город, купила курей, качок і потроху стала відволікатись від зради чоловіка. Навіть вночі вона не плакала, так як за день стомившись фізично, засипала без дурних думок.

По сусідству з нею жив самотній чоловік, звали його Василь. Він був вдівцем, діти роз’їхались, а він сам собі господарював. Коли Марія переїхала в нову хату, він допомагав їй з речами, але тоді, вона навіть його не помітила. Але тепер, коли Марія почала потрохи оговтуватись, Василь її навіть зацікавив. То з забором допоможе, то на городі допоможе.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩