В НАШОМУ СЕЛІ ПРО ЖИТТЯ ОЛЬГИ ЗНАЛИ ВСІ. БАБИ ТІЛЬКИ ВІДХРЕЩУВАЛИСЬ: – НЕ ДАЙ БОГ МАТИ ТАКУ ДОНЬКУ, АБО НЕВІСТКУ. ОЛЬГА ВИЙШЛА ЗАМІЖ ЗА ЧОЛОВІКА НА 15 РОКІВ СТАРШОГО. АЛЕ ПРОЖИЛИ ВОНИ В ШЛЮБІ ЛИШЕ РІК. ПІСЛЯ ПОЯВИ ДИТИНИ, ЧОЛОВІК НАКИВАВ П’ЯТАМИ, І БІЛЬШЕ В ЇЇ ЖИТТІ НЕ З’ЯВЛЯВСЯ. ЯКОСЬ ОЛЬГА СТАЛА ЗУСТРІЧАТИСЯ З ОЛЕГОМ, СИНОМ ВЧИТЕЛЬКИ МАТЕМАТИКИ. І БАТЬКО, І МАТИ НА КОЛІНА СТАВАЛИ, ЩОБ СИН ЗАЛИШИВ ЦЮ ЖІНКУ, АЛЕ УСЕ БУЛО МАРНО. ОЛЕГ З ОЛЬГОЮ РОЗПИСАЛИСЯ. ТЕПЕР ЛЮДИ У НАШОМУ СЕЛІ МАЮТЬ ПРО ЩО ГОВОРИТИ

 

Після того як Ольга з не аби якими зусиллями закінчила дев’ятий клас, вона пішла вчитись в училище на швачку. В училищі її поведінка не змінилась на краще, а скоріше погіршилась. В нашому селищі про життя цієї дівчини знали всі. Баби тільки відхрещувались: “Не дай Бог мати таку доньку, або невістку”. Ольга виховувалась в неблагополучній сім’ї, то так і вийшло – яблучко від яблуньки не далеко падає.

Вже на другому курсі училища, Ольга вийшла заміж, за чоловіка на 15 років старшого. Але прожили вони в шлюбі лише рік. Після появи дитини, чоловік накивав п’ятами і більше в її житті не з’являвся. А Ольга продовжувала гуляти, не дивлячись на дитину.

Якось, вона випадково познайомилась з Олегом. Він був сином вчительки математики, яка працювала в нашій школі. Хлопець з порядної сім’ї, школу закінчив з відзнакою, вступив до університету, який також закінчив з червоним дипломом. До знайомства з Ольгою, Олег ніколи не зустрічався з дівчатами. Він був звичайним, як то кажуть “ботаном”.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩