У МЕНЕ Є ДУЖЕ ХОРОША ПОДРУГА, ЛАРИСА. АЛЕ ЇЙ НЕ ПОЩАСТИЛО З ЧОЛОВІКОМ. ЧОЛОВІК ЛАРИСИ ДОБРЕ ЗАРОБЛЯЄ, ЇЗДИТЬ НА ДОРОГІЙ МАШИНІ, ЖИВУТЬ ВОНИ В ГАРНІЙ КВАРТИРІ, АЛЕ, ПРИ ЦЬОМУ, ЛАРИСА ХОДИТЬ В ЛАХМІТТІ, ЯКЕ КУПИЛА СОБІ РОКІВ ДЕСЯТЬ ТОМУ. ВІН КОНТРОЛЮЄ ВСІ ЇЇ ФІНАНСИ: СКІЛЬКИ ЗАРОБИЛА, НА ЩО ВИТРАТИЛА, ПРОСИТЬ ПОКАЗУВАТИ ЧЕКИ ЗА КОЖНУ ПОКУПКУ, НАВІТЬ КОЛИ ДРУЖИНА КУПУЄ ХАРЧІ. ЯКОСЬ Я ВИРІШИЛА ПОГОВОРИТИ З ЛАРИСОЮ. ТОГО ВЕЧОРА Я ПОВЕРТАЛАСЯ ДОДОМУ ДУЖЕ СУМНОЮ

 

У мене є дуже хороша подруга, Лариса. Вона дуже хороша людина. Я ніколи й слова від неї поганого не чула. Завжди ладна в усьому допомогти та підтримати.

Але їй не пощастило з чоловіком. Чоловік Лариси добре заробляє, їздить на дорогій машині, живуть вони в гарній квартирі, але при цьому Лариса ходить в лахмітті, яке купила собі років десять тому.

Але це ще не все, чого я не можу зрозуміти. Чоловік Лариси контролює всі її фінанси: скільки заробила, на що витратила, просить показувати чеки за кожну покупку, навіть коли дружина купує харчі.

Постійно свариться, якщо Лариса зайву копійку витратила на якусь дурницю. Але сам витрачає свої гроші так, як йому хочеться. Лариса й питати у нього боїться. Дружина навіть й справжньої зарплати його не знає. Якось стали спокійно розмовляти про зарплату чоловіка, так він так скипів, що Лариса вже й не рада була, що почала це все.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩