СПРАВА ЙШЛА ДО ВЕСІЛЛЯ. АЛЕ ЯКОСЬ МІЙ НАЧАЛЬНИК ВІДПРАВИВ МЕНЕ У ВІДДІЛ КАДРІВ, ДОПОМОГТИ З ПАПЕРАМИ. У РУКИ МЕНІ ПОТРАПИЛА СПРАВА НАТАЛІ, МЕНІ БУЛО ЦІКАВО ЗНАТИ ВСЕ ПРО НАРЕЧЕНУ, І Я СТАВ ВСЕ ПЕРЕГЛЯДАТИ. ТОГО ДНЯ Я ПОВЕРТАВСЯ ДОДОМУ ЧОРНИЙ ЯК ХМАРА. У НАТАЛІ ЧОЛОВІК ПОЇХАВ НА ЗАРОБІТКИ ЗА КОРДОН, А В СЕЛІ ДВОЄ ДІТЕЙ, ЯКИХ ДОГЛЯДАЄ БАБУСЯ. ЦЯ ЖІНКА БУЛА СТАРШОЮ ЗА МЕНЕ НА 7 РОКІВ, АЛЕ ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ, ЩО МЕНЕ ВРАЗИЛО

 

Після закінчення інституту я влаштувався на хорошу роботу в одному столичному офісі. Взагалі, я сам родом з села і в столицю приїхав щоб заробити грошей для створення своєї справи. На початковому етапі своєї трудової діяльності, я був занурений тільки в роботу, не бачачи перед собою нічого крім монітора. А потім став помічати, що до мене стала пильно придивлятися одна співробітниця. Причому, робила вона це настільки пильно, що незабаром я був змушений запросити її в кафе. Там і познайомилися.

Мені здалося, що Наталя, так її звали, зі мною розмовляє щиро і розповідає про себе все. Поспілкувавшись з нею, я прийшов до висновку, що знайшов споріднену душу. Я запропонував зустрічатися. У той день ми багато розмовляли, гуляли по вечірніми вулицями. Тоді я зрозумів, що закохався до без тями, і вже не міг без Наталі провести жодного дня. Я почав розуміти, що не можу без неї просто жити.

Але Наталя почала користуватись моїми почуттями, це я зрозумів вже потім, а тоді я вважав, що все добре. Вона часто позичала в мене гроші, а потім забувала повернути, водила по бутіках, де одягала на себе якусь річ і казала як сильно вона її хоче, але в неї не вистачає грошей. А я здуру діставав свої заощадження і робив подарунки коханій. Я нічого не помічав навкруги і вже будував плани на майбутнє зі своєю коханою Наталею.

Якось одного разу, мій начальник відправив мене в відділ кадрів, допомогти розгрібати папери. Я взявся до справи і мені на очі потрапила тека, з першого листа якої, на мене дивилася з фото Наталя. Я вирішив прочитати про кохану те, що здавалося й так знав.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩