З ДНЯ ВЕСІЛЛЯ МИНУЛО ЛИШЕ 2 ТИЖНІ, А НЕВІСТКА ХОДИЛА ВЖЕ ЯК ПОВНОПРАВНА ГОСПОДИНЯ У КВАРТИРІ СВЕКРУХИ. ЛІДА ПОСУДУ ПІСЛЯ СЕБЕ НЕ МИЛА, НЕ ПРИБИРАЛА, ТА Й ЇСТИ НЕ ГОТУВАЛА. КРІМ СВЕКРУХИ ХАРЧІ НІХТО НЕ КУПУВАВ, А ВОНА ЩЕ Й КРЕДИТ НЕ ВИПЛАТИЛА, ЩО БРАЛА НА ВЕСІЛЛЯ СИНА. ЯКОСЬ СЕСТРА ЧОЛОВІКА ВИРІШИЛА ПОГОВОРИТИ З НЕВІСТКОЮ, АЛЕ КОЛИ ПОБАЧИЛА НОВЕ ФОТО ЛІДИ, ВІДРАЗУ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА БРАТОВІ

 

Через два тижні весілля, яка загнало нашу матір в кредит, на порозі стояв мій брат і новоспечена дружина.

Ліда увійшла відразу, як господиня. Скинувши взуття, відразу попрямувала в кімнату чоловіка. Микола швидким кроком попрямував за нею, навіть не привітавшись зі мною.

Наша мама дуже добра жінка, і невістка чомусь вирішила сприймати це, як належне. Адже добре знала, що й слова докору не отримає у відповідь.

Ліда не працювала, вона вчилася заочно. Сиділа весь день вдома, дивлячись серіали. Микола теж до заробітків не тягнувся, він час від часу ходив в сусідній магазин на підробітки, заробляв небагато.

А вранці, саме тоді, коли я збиралася на роботу ванна була постійно занята. Ліда там сиділа пів години. Я довго мовчала, спочатку мені було незручно. Але, моє терпіння підходило до кінця.

На кухні після Ліди завжди залишалося купа брудного посуду, кришок, і чорні від гару каструлі. Все це постійно мила та прибирала моя мама. Я не хотіла в це втручатися, але й дивитися на все це не було сил. Все було жирне. Я перестала їсти вдома.

Перестала готувати, тому що Ліда їла все, що було приготовлене мною, чи мамою. Вони з Миколою, навіть не намагалися купити якісь продукти, щоб покласти в холодильник, адже там постійно є вже зготовлена їжа.

Все це лягло на плечі мами, а вона продовжувала мовчати, прибирати та готувати.

Всю свою зарплату Микола витрачав на розваги та забаганки дружини, на подарунки. А вона фотографувала себе то в розкішній сукні, то з дорогим планшетом. Все це активно викладалося в соцмережі. У мене складалося чітке відчуття по її фото, що вона живе в раю і одружена з мільйонером. Якби я не бачила реальної картини їхнього життя щодня.

А мама стільки набралася кредитів, щоб зробити їм весілля, що й сьогодні не може з ними розплатитися, а вони й допомагати їй в цьому не збираються. Мова про ремонт тепер навіть не йшла. Не витримавши, взявши свої збереження, я купила новий холодильник і мікрохвильову піч.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩