– Тобі ж ще пенсію не принесли? Що тоді тобі потрібно? – «вихований» онук

 

Пішли з дружиною і сином на прогулянку, взяли з собою тюбинг і вийшли на ставок. Він природно замерзлий, а з його берегів можна покататися на тюбінгу. Тут у нас багато жителів у вихідні збираються з дітьми.

Ось і зараз порожньо на ставку не було. Гуляє сім’я з дитиною. Тато катає його, захекавшись від бігу. Мама раз у раз, бере участь в сімейних веселощах.

Наш син, будучи допитливим і товариським, тут же побіг знайомитися зі своїм ровесником. Але хлопчик виявився трохи старше, на півтора року. Звуть Єгором.

Підходить до них бабуся.

«Мамо, ну нарешті! Приймай онука, а то ми з Женею вже спізнюємося! » – каже мама дитини.

Батьки Ігора починають збиратися, обтрушуючись від снігу, а бабуся зробивши веселий вид, бере в руки мотузку від санів на якій сидить хлопчик.

«Не хочу я з бабусею! Не хочу! Мамо, я з вами гуляти хочу! » – завередував Ігор.

«Ігор, нам з татом треба у справах! Ми постараємося швидко повернутися! Погуляй поки з бабусею, до того ж ти тут не один, он у тебе товариш новий гуляє!» – каже дівчина і киває на нашого сина.

«Так, Юрась, ми зараз з тобою в магазин з’їздимо, подивимося що-небудь смачне. Хочеш кіндер-сюрприз?» – приваблює хлопчика бабуся.

“В магазин? Тобі ж пенсію ще не принесли? Що тобі тоді там потрібно?» – задумливо вимовляє дитина.

«Ну мені твоя мама гроші залишила так що можемо купити! А коли пенсію принесуть, тоді ми з тобою взагалі багато солодощів накупимо! » – радісно повідомляє бабуся.

«Ні! Не хочу кіндер! Ось коли пенсію отримаєш, тоді і підемо з тобою гуляти! А поки я хочу з мамою!» – подумавши, говорить хлопчик.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩