СВОЮ КОХАНУ УКРАЇНКУ ІТАЛІЄЦЬ ЗНАЙШОВ ЧЕРЕЗ 65 РОКІВ! НЕЙМОВІРНА ІСТОРІЯ КОХАННЯ!

 

Любов – вічна. Для справжньої любові не існує кордонів, віку і часу.

Ця історія почалася багато років тому, і тепер вона більше схожа на фільм, ніж на реальність. Люди ніколи не перестануть переказувати її знову і знову. І на це, повірте, є причини. Джерело

Українка Мокрина Юрзук і Луїджі Педутто з Італії зустрілися в 1943 в німецькому таборі для військовопoлонених в Австрії. Молоді люди відразу помітили один одного.

“Яка ж вона красива! Треба її захистити. А ці ямочки на щоках! “- подумав він.

“Який же він худий! Буду його годувати “, – промайнуло у відповідь в її думках.

З тих пір ці дві долі розвивалися як одна. Два наступні роки молоді не роз’єднували рук, не відводили один від одного очей. Мокрина не знала італійської, він – ні слова по-українськи.

Та й навіщо – погляди і дотики говорили набагато більше. “Я знала, як сказати по-італійськи:” Я тебе люблю “. До нього нікому такого не говорила “, – розповідає Мокрина.

1945 рік. Перемога. Але на тлі загальної радості звільнення молоді люди виглядали приреченими. Вони прекрасно розуміли, що італійця не пустять в СРСР, а українській дівчині не дозволять виїхати в колись фaшистську Італію.

Їх любов була занадто досконалою для реальності. Дівчину мало не силоміць відвезли з табору.

Луїджі самотньо дивився услід. У руці він стискав листок з адресою та локон Мокрини, таємно зрізаний в ніч перед розлукою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩