МОЯ СВЕКРУХА НЕ ПОЛЮБИЛА МЕНЕ З ПЕРШИХ ДНІВ. ВОНА КАЗАЛА, ЩО ЖІНКА ПОВИННА БУТИ САМОСТІЙНОЮ І НЕЗАЛЕЖНОЮ ВІД ЧОЛОВІКА. ЇЙ НЕ ПОДОБАЛОСЯ, ЩО Я СИДІЛА ВДОМА З ДИТИНОЮ І НІЧОГО НЕ РОБИЛА. ЩЕ Й ЖИЛА НА ВСЬОМУ ГОТОВОМУ. МИНУЛО ПІВ РОКУ, І ЧОЛОВІК СТАВ ЗОВСІМ ВІДДАЛЯТИСЯ ВІД МЕНЕ. ДО НОЧІ СИДІВ НА РОБОТІ. ЯКОСЬ МИ ДУЖЕ ПОСВАРИЛИСЯ, Я ВЗЯЛА НА РУКИ ДИТЯ І ПІШЛА ГЕТЬ З ЇХНЬОГО ДОМУ. У МЕНЕ НАВІТЬ КОПІЙКИ ЗА ДУШЕЮ НЕ БУЛО. РАПТОМ МЕНЕ ГУКНУЛА ЯКАСЬ ЖІНКА І ВКАЗАЛА ПАЛЬЦЕМ НА ЗЕМЛЮ, МОВЛЯВ, У МЕНЕ ЩОСЬ ВИПАЛО. Я ПОДИВИЛАСЯ ПІД НОГИ І ПОБАЧИЛА ЗГОРТОК КУПЮР. З БОКУ ВИГЛЯДАЛО, НІБИ ГОТІВКА ДІЙСНО ВИПАЛА З МОЄЇ СУМОЧКИ. Я НЕВПЕВНЕНО ПІДНЯЛА ЗНАХІДКУ, ПОКЛАЛА В СУМКУ, І ШВИДКО ПІШЛА З ТОГО МІСЦЯ. ЦЯ ЗНАХІДКА ЗМІНИЛА ВСЕ У МОЄМУ ЖИТТІ

 

З Сергієм я познайомилася ще в інституті. Ми довго зустрічалися, а потім ще чотири роки жили цивільним шлюбом. Нарешті, коли ми дізналися, що чекаємо дитину, Сергій зробив пропозицію. Незабаром з’явився син Максим і ми переїхали жити до батьків Сергія в столичну квартиру.

Моя свекруха не полюбила мене з перших днів, хоча і не втручалася в наше життя. Свекруха була прихильницею, що жінка повинна бути самостійною і незалежною від чоловіка. Їй не подобалося, що я сиділа вдома з дитиною і нічого не робила. Ще й жила на всьому готовому. Постійно натякала синові, що він зробив невдалий вибір. Шестимісячний онук підростав і ставав слухачем сімейних інтриг і скандалів.

Час минав, я продовжувала жити з батьками чоловіка і терпіти постійні докори. До сварок зі свекрухою, додалися віддаленість чоловіка і його холодність. Сергій добре заробляв, пропадав до ночі на роботі, а незабаром і зовсім віддалився від мене. Я розуміла всю безвихідність ситуації. Терпіти ставлення чоловіка було важко. Йти з маленькою дитиною, мені було нікуди, тому я терпіла заради дитини. Незабаром Сергій став приводити своїх жінок-колег прямо додому. Терпіти я більше не могла. Я схопила на руки Максима і вибігла на вулицю. Я безцільно йшла по вулиці, аби подалі від цього кошмару. Одна в столиці без роботи, житла, грошей і з маленькою дитиною на руках.

Раптом мене гукнула якась жінка і вказала пальцем на землю, мовляв, у мене щось випало. Я подивилася під ноги і побачила згорток купюр. З боку виглядало, ніби готівка дійсно випала з моєї сумочки. Я невпевнено підняла знахідку і поклала в сумку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩