ЛІЗА НАPOДИЛА ЧУДОВУ ДІВЧИНКУ, А В ГРАФІ “БАТЬКО” ЗАПИСАЛА МОГО ЧОЛОВІКА

 

Буває так, що доля підкидає нам вирішення наших проблем через інших людей.

Наша сусідка по поверху Ліза здавалася завжди милою і спокійною дівчиною. Вона була привітна, скромно посміхалася і ніколи не вступала в кoнфлікти. Джерело

Нічого не вказувало на те, що доля у Лізи була надзвичайно складною і важкою. Ми не здогадувалися, через що пройшла ця дівчина.

Ліза не особливо говорила про себе до того моменту, поки не дізналася, що чекає дитину. У той день вона прийшла до нас вся в сльозах і, захлинаючись, сказала, що їй терміново потрібна допомога і порада.

Недовго думаючи, я виштовхала чоловіка в спальню і закрилася з Лізою на кухні, поставила чайник.

Виявилося, що дівчина зaвaгiтніла від чоловіка, з яким вона познайомилася, поки він був проїздом в нашому місті. Зараз його годі й шукати.

А термін у Лізи був уже чималий. Вона нічого не підозрювала, тому що затримки у неї бували часто, такий організм … Тобто варіант aбоpту на ранньому терміні теж відпадав.

Наpoджувати ж Ліза не могла. Точніше, вона категорично не знала, що їй робити потім з маленькою дитиною.

Задихаючись від ридань, бідна дівчина розповіла, що на ній висять борги колишнього чоловіка.

Він був бізнесменом і в один далеко не найпрекрасніший день став банкрутом.

І все б нічого, але він зник. Зовсім. Ліза його вже два роки не бачила. Його шукали партнери по бізнесу, конкуренти, колектори та органи.

З’ясувалося, що у чоловіка Лізи борги по бізнесу. Майно пішло з молотка, з квартири вилучили всі цінності, а пізніше конфіскації піддалася і сама квартира, тому що була оформлена на нього. Ліза залишилося в прямому сенсі на вулиці.

До того ж, довелося пройти через низку неприємних зустрічей чи то з бізнесменами, то чи бaндuтами, які намагалися дізнатися, де чоловік Лізи.

Зібравши волю в кулак, дівчина не стала повертатися в рідне село, а зняла квартиру і стала жити далі. Скромно і тихо. І раптом – вaгiтність …

Ліза не могла дозволити собі купити одяг або смачну їжу. Їй ледь вистачало коштів, щоб платити за квартиру. А кредитори і колектори періодично «радували» її своїми візитами, перевіряючи, чи не можна чогось винести з її будинку в рахунок боргів чоловіка.

Все це Ліза розповідала мені, похнюпивши голову і періодично витираючи сльози, що течуть з її очей. Вона дуже чекала від мене якогось поради або хоча б підтримки.

А я сама ледь стримувала сльози. Як же могло стільки бiд звалитися на цю молоду дівчину?! Я обіцяла їй, що обов’язково що-небудь придумаю.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩