НЕВЖЕ КОXAНКА? ЧОЛОВІК, ОСТАННІМ ЧАСОМ, ПОВОДИВСЯ ДУЖЕ ДИВНО. ТО Ж Я, НЕ ВАГАЮЧИСЬ, ПОЧАЛА ЗА НИМ СЛІДКУВАТИ

 

Ми з чоловіком жили в повній гармонії і взаєморозумінні. І здавалося, що так буде завжди.

Проте чоловік, останнім часом, поводився дуже дивно. Затримувався допізна на роботі, став йти в іншу кімнату, відповідаючи на телефонний дзвінок. У нього збільшилися витрати. Ну все, думаю, бабу завів.

Знаючи, що це дуже негарно, я все одно вирішила простежити за чоловіком. Взяла у подруги довгий плащ, купила капелюх з широкими полями і сонячні окуляри на половину обличчя. Гра в приватного детектива почалася.

Чоловік, вийшовши з роботи, сів в машину і поїхав в протилежному від будинку напрямку. Я, перебуваючи в таксі прямо за його машиною, йому зателефонувала і запитала:

«Де ти?» – Мила, у мене завал на роботі, буду пізно, цілую, вибач – ніколи. Ось кoбеліно, думаю. Гаразд, зараз зустрінешся зі своєю коxaнкою, тут то я вас тепленьким і візьму.

Чоловік припаркувався біля квіткового магазину і, вже через кілька хвилин, вийшов звідти з букетом. Звичайно, такі букети купувати – ніяких грошей не вистачить, у дружини просити доводиться. Чоловік під’їхав до звичайної дев’ятиповерхівки, з під’їзду вийшла жінка.

Зрадник вискочив з машини, поцілував розлучницю і відкрив їй пасажирські двері. Мені ніколи не відкривав, а тут прямо розджентельменився.

Насилу стримавши порив вийти з таксі на розборки прямо зараз, я вирішила подивитися, куди відправляться голубки.

О, ресторан. Ще й наш улюблений. Ніякої фантазії у мужика – йде по протореній доріжці: квіти, ресторан. Далі що? Готель?

Парочка розташувалася за столиком і, посміхаючись, весело цвірінькала. Але ж дамочка вже не першої свіжості. Фу, на мотлох потягнуло чи що? Ось що йому мало?

Красива, готую, голова не болить. Мозок не виношу. Я замовила собі вина і спостерігала далі. Блін, він її що, моїм улюбленим вином поїть?

Як тільки посмів, зрадник. А адже вдома мені посміхається, каже що любить. А сам? Пара келихів вина додали мені хоробрості.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩