Спочатку я думала, що це вікове, і я просто стаю старою і всім незадоволеною, але мені не здалося. Нещодавно приїхали всі: син, його дружина і внучок. Спочатку, як зазвичай, посиділи, пообідали, про все поговорили. А потім невістка здалеку зайшла: у синочка ніжки в осінніх сапогах холодні, зима прийшла, а взути нічого, от якби бабуся перевзула внучка, добре було б

 

 

Все життя я поклала на благо своїх дітей, у мене їх четверо. Три старші доньки і наймолодший син. Після весілля у нас з чоловіком не було дітей протягом 7 років, ми вже вирішили, що нам не судилося стати батьками, але сталося диво. І у нас спочатку з’явилась старша донечка, а через рік – дівчатка-двійнята. Рідні вже жартували, що у нас то порожньо, то густо. А ще через 5 років у нас з’явився син. Чоловік був дуже щасливий, адже він все життя мріяв про сина.

Коли чоловіка не стало, молодшому синові було всього 17 років. Двійнята мої поїхали підкорювати Канаду. Бачимося рідко, але я спокійна за них, що вони разом. Заміж вже вийшли обидві, за іноземців. Але онуків ще немає. Наступною свою сім’ю створила старша дочка, вже і внучку маю. Живе хоч і в сусідньому місті, але не забуває, часто з онукою приїжджає мене провідати. Останнім з батьківського гнізда вилетів син. Одружився поспішно, так як невістка була вже в положенні. Але начебто щасливий, не скаржиться.

Допомагала я їм, чим могла, все-таки молоді ще, зелені. Синові всього 24 роки, а вже сам батьком став. Як приїдуть в гості, то я їм то продукти, то гріш на гостинець з собою дам. А коли опалювальний сезон почався, мені стало складніше справлятися в фінансовому плані. Дзвонила невістка, просила допомогти їм за газ заплатити, так довелося відмовити. Мені давно почало здаватися, що я їх з сином розпестила. Як щось треба так вони і дзвонять, і приїжджають, а коли у них все гаразд – то навіть не запитають, як моє здоров’я.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩