Тамарі Петрівні 78 років, і нещодавно вона вийшла заміж. За свого ровесника, свого старого знайомого, з яким життя розлучило в юності, а кілька років тому звело знову. На початку липня вони справили весілля. Була гарна сукня у нареченої, урочиста реєстрація шлюбу, кільця, прогулянка по місту, вечір в кафе – звичайно, дуже скромний, для вузького кола, але все ж. Свято пройшло просто чудово. Засмучувало наречену тільки одне: на весіллі не було її дочки і двох онуків. Весь цей день Людмила дуже сумувала, бо мама має в столиці аж дві квартири та велику дачу

 

– Я не розумію, як можна було так вчинити. Це просто зрада з боку матері! – ось уже чимало часу твердить 50-річна Людмила. – Вона не повинна була так поступати з нами.

Матері Людмили, Тамарі Петрівні – 78 років, і нещодавно вона вийшла заміж. За свого ровесника, свого старого знайомого, з яким життя розвело в юності, а кілька років тому звело знову докупи. На початку липня молодята справили весілля. Була гарна сукня у нареченої, урочиста реєстрація шлюбу в РАЦСі, кільця, прогулянка по місту, вечір в кафе – звичайно, дуже скромний, для вузького кола, але все ж.

Свято пройшло просто чудово. Засмучувало наречену тільки одне: на весіллі не було її дочки і двох онуків.

Рідні нареченої спочатку були категорично проти цього шлюбу, і до сих пір не можуть з ним змиритися.

Справа в тому, що у власності Тамари Петрівни на сьогоднішній день – дві столичні квартири і дача. Наречений же, за словами Людмили, дочки Тамари Петрівни, немає зовсім нічого, при цьому у нього троє дітей і купа онуків. Загалом, за спадкоємцями, якщо що, справа не встане.

– Ну навіщо вона це зробила? – ніяк не може заспокоїтися Люда. – Як вона могла так нас підвести у такий непростий час.

У Людмили, звичайно, є власне житло – невелика квартира, де вона зараз і живе з розлученою дочкою і маленькими онуками. Доля її подарунками не балує. Все життя Людмила працює на двох роботах, практично одна виростила двох дітей, зараз тягне дочку в декреті з дитиною. Син Людмили зі своєю дівчиною квартиру знімає.

Дочка і внуки не мають рації, вважаєте? Могли б від душі порадіти за Тамару Петрівну? І нічого надіятися лише на чужу нерухомість! Це некрасиво – думати про спадщину, коли бабуся ще жива, весела, весілля святкує!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩