– Знайшла блокнот колишнього чоловіка, який допоміг мені зрозуміти причину розлучення. Легко відбулася!

 

Заміж виходити в 35 років я не планувала. За плечима – 2 розлучення. Але коли мій колега Олег запропонував сходити в кіно на гучний фільм, відмовлятися я не стала. Нудно сидіти вдома на самоті.

Ми з’їздили в кінотеатр, Олег запропонував зайти в кафе. Ми почали стабільно вибиратися абикуди на вихідні. Через 2 місяці він, буденним голосом, запропонував з’їхатися. Ні зізнань у любові, ні подарунків і квітів. Та й чи потрібні вони в нашому віці?

Я задала питання:

– У кого ми будемо жити? У тебе?”

– Можемо і в мене, тільки я квартиру знімаю»

Повисла пауза.

– Ні, ти не подумай нічого поганого. Я не альфонс. У селі в мене будинок, 20 соток землі.

– Зрозуміло. Ну ладно, перебирайся до мене, – відповіла я. І ми стали жити разом.

Все було добре, мені нема на що скаржитися. Олег виявився турботливим, ніжним чоловіком. Він возив мене на роботу на машині, ввечері ми заїжджали в супермаркет, закуповувалися продуктами, їхали додому готувати. Дивились фільм. Мріяли про те, куди поїдемо влітку.

Якось ми сиділи за столом, їли макарони. І Олег запропонував розписатися. Аргументів для відмови я не знайшла. Ми і так живемо разом. А так хоч законний чоловік буде, не соромно перед подругами. Одружилися.

Я часом собі питання задавала – Чи то той чоловік? Чи не поспішила я поставити на собі хрест в 35 років? Хотілося емоцій, напруження пристрастей, в ейфорії побути трохи. А не так – прісно, ​​буденно. Наче ми 30 років у шлюбі. А, може так навіть і краще?

Через рік Олег мовчки зібрав речі і пішов. Зловила себе на думці, що падати на коліна і тримати його за штанину зі словами: «Не йди від мене» – мені не хочеться. Але що це означає? У нього хтось з’явився?

Я, оговтавшись від потрясіння, зателефонувала йому.

– Так, я живу з іншою жінкою. Нам треба на розлучення подати!- відповів чоловік.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩