Такої дивної романтичної вечері у мене ще з роду-віку не було. Я була не проти більшого зближення, але не пропонувати же самій? Домовилися, що в неділю я вже заночую у нього, бо дійсно зручно: він живе поруч з моєю роботою. Обіцяв вечерю і дуже романтичний сюрприз. На романтичну вечерю мене чекали варені сосиски з чорним хлібом. ми впали з ліжка і у мене на боці виліз невеликий синець, а над бровою вискочила маленька гуля. Я вдала, що ок, не підозрюючи, що попереду мене чекав ще більший сюрприз

 

Такої дивної романтичної вечері у мене ще з роду-віку не було. Я була не проти більшого зближення, але не пропонувати же самій? Домовилися, що в неділю я вже заночую у нього, бо дійсно зручно: він живе поруч з моєю роботою. Обіцяв вечерю і дуже романтичний сюрприз.

Познайомилася ми з Семе. іном випадково, у компанії спільних друзів. спалахнула іскра, стали спілкуватися.

Він зустрічав мене після роботи, проводжав додому, іноді ходили в кіно або кафе. Семен не дозволяв собі нічого зайвого по відношенню до мене, тільки обіймав і кілька разів поцілував. Я була не проти більшого зближення, але не пропонувати ж самій?

Але ось в суботу він запросив мене до себе, де все і сталося, але після цього я поїхала до себе додому, ночувати не залишилася, мені було якось не комфртно. Домовилися, що в неділю я вже заночую у нього, бо дійсно зручно: він живе поруч з моєю роботою. Обіцяв вечерю і дуже романтичний сюрприз.

Але на романтичну вечерю мене чекали варені сосиски з чорним хлібом і пляшка вина. Це ще, куди б не йшло, хоча я чекала більшого, міг би, приміром, і в ресторан запросити.

Після вечері все було дуже так чудово і пристрасно, що убога вечеря відразу забулася, хоча через Семенову незграбність ми впали з ліжка і у мене на боці виліз невеликий синець, а над бровою вискочила маленька гуля.

Хлопець довго вибачався, але настрій мені зіпсував. Я вдала, що все нормально, не підозрюючи, що попереду мене чекав ще більший сюрприз.

Увечері Семен попередив, що поїде у справах, але обіцяв розбудити о 9:30 ранку. Прокинулася вранці під будильник (у мене стоїть на 9 ранку, забула вимкнути). Нікого немає, але я знала, що буду йти від нього на роботу сама. Та виявилося, що речей моїх теж немає!

Знайшла свою сумку – документи і гаманець цілі, трохи заспокоїлася. А ось з одягу – трусики і майка, куртка і чоботи. Решти одягу немає! У мене паніка аж до істерики. Починаю дзвонити, вже навіть не сподіваючись на хороше. Довго не відповідає, не піднімає слухавку. Ну, думаю, все! Як йти на роботу, де взяти одяг? Що робити в чужій зачиненій квартирі? Як звідси вибратися, якщо я навіть адреси не знаю?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩