Чоловік заробляє гроші і віддає їх своїм батькам. Я здивувалася. Мені тепер, що, дорослого чоловіка забезпечувати, тільки тому, що його батько кредит виплачує?

 

Я вийшла заміж 2 місяці тому. Семен скромний, чуйний хлопець. Ось тільки на тему сімейного бюджету розмов у нас не було.

Кожен витрачав свою зарплату, ні в чому себе не обмежуючи. Але ось, реєстрація шлюбу позаду, ми в’їхали в квартиру, яка дісталася чоловіку від його бабусі.

Я вирішила заповнити холодильник, купити побутову хімію, шторку в ванну, килим у вітальню. У магазині я простягала свою банківську картку, Семен стояв поруч з нудьгуючим виглядом.

Так тривало цілий місяць. Я після роботи заходила в супермаркет і несла пакети з харчами додому, готувала. Все думала, коли мій чоловік оцінить мої старання. Але він брав все, як належне.

У поштову скриньку посипалися квитанції – потрібно було платити комуналку. Я підсумувала цифри, озвучила чоловікові. Він подивився на мене так, ніби його і не торкалася ця інформація.

Тоді я не витримала, підняла питання про те, як нам вести сімейний бюджет.

– Семен, в цьому місяці я купувала продукти, витратила всю свою зарплату!

– Не може бути, що всю! – сказав він. – Овочі та крупи коштують копійки.

У мене трохи щелепа не впала на підлогу. Я відкрила мобільне банківський додаток і показала йому, які суми мені довелося залишати на касі продуктових магазинів.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩