Ксюша та її чоловік Андрій прожили разом майже шість років. Все ніби, як у людей: квартира в кредит, дочці п’ятий рік. Хоч великої любові до чоловіка Ксюша ніколи не відчувала, бо познайомилися вони, коли жінці вже майже тридцять років було і виходити заміж було просто треба. Одного вечора просто пішов без пояснень, а через місяць вже проситься назад!

 

Ксюша та її чоловік Андрій прожили разом майже шість років. Все ніби, як у людей: квартира в кредит, дочці п’ятий рік…

Великої любові до чоловіка Ксюша ніколи не відчувала, бо познайомилися вони, коли жінці вже майже тридцять років було і виходити заміж було просто треба.

А чоловік покликав, ось і вийшла…

– Хоч Андрій і говорив завжди, що любить мене, мені самій здається, що наші з ним стосунки завжди більше грунтувалися на взаємоповазі, ніж якийсь великої любові. По крайней мірі з мого боку точно.

За словами дружини, вони практично не сварилися, завжди все обговорювали і планували разом, але два місяці тому стався дивний епізод: чоловік взяв і пішов з дому.

Пішов мовчки, без пояснень з усіма своїми речами.

– Сказати, що я була здивована – нічого не сказати. Я не перестаючи, набирала його номер весь вечір тоді, але абонент був поза зоною. У моїй голові було більше думок про те, що у чоловіка виникли якісь проблеми, від яких він хотів захистити нас з дочкою, але і про наявність іншої жінки думки теж проскакували.

Попутно Ксюша зателефонувала родиам і друзям чоловіка, але ніхто нічого не знав. Андрій включив телефон тільки на наступний день і надіслав смс: «Не дзвони мені, будь ласка!»

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩