– Ми з чоловіком давно вже живемо як кішка з собакою. Одружені сім років, з них нормально жили тільки два. Потім з’явилася дитина і все пішло-поїхало: чоловік періодично йшов в загули, грошей практично не давав та ще й звертатися почав як з прислугою! Вона намагалася давати відсіч, загрожувала йому розлученням, якщо він не зміниться, на що отримувала стандартну відповідь: «Ну і йди! Тільки кому ти з дитиною потрібна будеш?»

 

– Ми з чоловіком давно вже живемо як кішка з собакою. Одружені сім років, з них нормально жили тільки два. Потім з’явилася дитина і все пішло-поїхало: чоловік періодично йшов в загули, грошей практично не давав та ще й звертатися почав як з прислугою, – скаржиться моя подруга Ірина на свого чоловіка.

Вона намагалася давати відсіч, загрожувала йому розлученням, якщо він не зміниться, на що отримувала стандартну відповідь: «Ну і йди! Тільки кому ти з дитиною потрібна будеш?»

Дійсно, кому вона потрібна з чужою дитиною, якщо навіть рідному чоловікові на неї плювати? З цими думками Ірина так і живе все ці роки, боячись піти від чоловіка і залишитися зовсім одній.

Насправді чоловіків, готових до відносин з жінкою, у якої вже є діти, не так вже й мало. Більш того, багато хто навіть спеціально шукають для відносин жінок з дітьми.

Як правило, це ті чоловіки, які самі вже були в шлюбі і теж ростять своїх дітей.

Дорослі реалізовані чоловіки рідко коли мріють повернутися до ролі молодого татуся, а жінка без дітей рано чи пізно захоче народити своїх.

Але ось жінка, яка вже реалізувалася як мати, не буде приставати до чоловіка з проханнями завести малюка, а значить йому не треба буде знову переживати складний період дитинства, памперсів і кольок.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩