Близько першої години дня я побачив зі своєї ділянки, як до сусіднього будинку, в якому живе старенька, під’їхало таксі. Двері машини відкрилися і звідти вилізли три

 

Близько першої години дня я побачив зі своєї ділянки, як до сусіднього будинку, в якому живе старенька, під’їхало таксі. Двері машини відкрилися і звідти вилізли три дівиці.

Близько першої години дня я побачив зі своєї ділянки, як до сусіднього будинку, в якому живе старенька, під’їхало таксі. Двері машини відкрилися і звідти вилізли три дівиці. Вони були взуті в чоботи на шпильках і одягнені в яскраві курточки, а обличчя їх були оздоблені настільки, що собака, що пробігає повз, завмерла на місці.

Дівчата розрахувалися з водієм і рушили через калюжі і бруд до будинку баби Люсі. Як вони верещали, сварилися і матюкалися було чутно у мене у дворі. Деякі вирази я навіть сам не знав, а тут дівчата. Але, швидше за все, це для них звична поведінка. Від побаченого і почутого я перебував в легкому шоці.

Приблизно через півтори години дівчата вирішили прогулятися по нашому селу, можливо вигуляти свої модні наряди. Діставши сигарети і прикуривши, вони рушили повз мого будинку, біля нього найбільш чисто, тому я випадково підслухав їхню розмову, яка мене остаточно вибила з колії:

— Ну що, твоя бабця підкине тобі грошенят? — запитала одна з дівчат у іншої.

— Звичайно дасть, адже я її єдина онука.

В голосі дівчат була чутна насмішка і презирство.

— Навіть якщо не дасть, я знаю, де вона ховає гроші. Так що сама візьму! — продовжила внучка баби Люсі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩