Дивлюся на себе в дзеркало і хочеться плакати, хоч я і мужик. Мені 29 років, я цікава, освідчена, різнобічно розвинута людина, в мене купа інтересів, веселий. Але зовнішність

 

Дивлюся на себе в дзеркало і хочеться плакати, хоч я і мужик. Мені 29 років, я цікава, освідчена, різнобічно розвинута людина, в мене купа інтересів, веселий. Але зовнішність…

Мені 29 років. Моя проблема цілком типова на сьогоднішній день. Справа в тому, що я вже більше року живу сам. Розлучився з дівчиною після 4 років спільного життя через постійні сварки і різні погляди на життя.

Після розставання довго приходив до тями, важко звикав до самотності. Досі займаю максимально себе роботою, завантажити якомога більше, щоб не думати про совє особисте життя. Маю кілька хобі, ходжу в спортзал, вивчаю іноземні мови, здобуваю другу вищу освіту, працюю.

Все життя, з дитинства, я був відлюдником, але якось виходило в ранньому віці знаходити друзів, і навіть вийшло зацікавити дівчину. Та коли розійшлся з нею, вирішив, що пора щось змінювати в житті. Купив абонемент в спортзал, зайнявся самоосвітою.

І дивно, що як тільки я почав займатися собою, моє коло знайомств почав скорочуватися, бо спільних інтересів з моїми старими приятелями ставало все менше, а нові знайомства завести не виходить через мою замкнутість і недовіру до людей.

Додати до цього комплекс неповноцінності через зовнішній вигляд і душевні переживання, отримані від однолітків в дитинстві – і ось він весь я.

В цілому ж я досить не погана людина, як кажуть мої знайомі, стає все менше і менше. У мене гарне почуття гумору, добрий. Я не жирний, спортивна підтягнута статура, доглянутий вигляд, якісний дорогий парфум можу і не лінуюся собі купити, ретельно підібраний одяг, а ось з рисами обличчя не повезло, навіть симпатичним мене важко назвати, не те що красивим.

Так, я розумію, що це не найголовніше в житті, і я можливо перебільшую, але я все життя не любив себе за своє обличчя, тому що це завдавало мені багато проблем і розчарувань в дитинстві, у мене сформувалося розуміння, що я багато чого в житті не гідний, не вартий, на багато речей не маю права.

Я знаю, що можу бути цікавий людям, можу подобатися дівчатам, але для цього мені треба розкритися перед ними, а на це потрібен час і обставини, бо я завжди дуже насторожено і підозріло ставлюся спочатку до незнайомих людей і у багатьох складається про мене неправильне враження, бо я майже весь час похмурий і мовчазний.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩