Я прожила зі свекрухою разом 25 років в одній квартирі. Було всяке, але одне я зрозуміла і прийняла: мати мого чоловіка – це мати.  Нам нема чого ділити, у нас спільний коханий чоловік. Для мами-свекрухи це улюблений син, для мене – чоловік, мій мужчина, ось і все. Свекруха – святая жінка, як і ваша мама

 

Я прожила зі свекрухою разом 25 років в одній квартирі. Було всяке, але одне я зрозуміла і прийняла: мати мого чоловіка – це мати.  Нам нема чого ділити, у нас спільний коханий чоловік. Для мами-свекрухи це улюблений син, для мене – чоловік, мій мужчина, ось і все.

Я прожила зі свекрухою разом 2а років в одній квартирі. Було всяке, але одне я зрозуміла і прийняла: мати мого чоловіка – це мати. І як би важко не було, я їй поступалася в усьому. І для себе прийняла такий девіз – нам нема чого ділити, у нас спільний коханий чоловік.

Для мами-свекрухи це улюблений син, для мене – чоловік, мій мужчина, ось і все. І я завжди йому нагадувала, що маму потрібно привітати зі святом, тому і живемо з чоловіком дружно вже 38 років.

Виростили двох дітей. І повагу до бабусі в дітях я формувала, тому що сподіваюся, що теж колись стану бабусею.

Ніде правди діти, дочка дзвонить часто, а син – дуже-дуже рідко. Засмучуюсь, але стримую себе не докоряю. І вважаю, що у дівчини, з якою він зараз живе, немає тієї чуйки, яка була у мене в молодості, не підказує синові, щоб зайвий раз згадав про матір і про батька.

Хочеться сказати молодим дівчатам, що ви теж будете мамами та бабусями! І будите чекати дзвінка від свого дорослого сина, все повернеться бумерангом.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩