Хлопець запросив мене у ресторан, а в кінці вечора, він сказав, що у нього на даний момент погана сuтуація з грошuма і nоnросuв мене розділuтu рахунок.

 

Зараз я дуже хочу влаштувати своє життя і вийшти заміж. Тому я періодично ходжу на побачення з хлопцями. Нещодавно я познайомилася з Олегом. Він був дужее красивим, і мені хотілося піти з ним на побачення. Перше зустріч з ним пройшла дуже легко і невимушено. Ми довго гуляли, розмовляли, а потім розбіглися по своїх домівках.

Через два дні, Олег знову запросив мене на побачення. До нього я почала готуватися грунтовно. Зробила укладку, привела себе в порядок. Він запросив мене в ресторан. Я не з тих дівчаток, які ходять на зустрічі з чоловіками, щоб просто поїсти. Ми замовили тільки чай і морозиво. Але в кінці нашої зустрічі, Олег зробив щось незрозуміле.

Він сказав, що у нього на даний момент погана ситуація з грошима і попросив мене розділити рахунок. Мені було дуже дивно, адже сума була просто смішна. Я дала йому всю суму, але до сих пір не розумію, навіщо він мене запросив, якщо був не в змозі заплатити навіть такий мізер.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩