Хлопчик торкнувся живота подруги мами і напророкував, що у неї буде дівчинка, яка стане його нареченою. Дивовижно, але він був правий

 

Трирічний малюк торкнувся живота вагітної подруги матері і сказав, що народиться дівчинка, яка стане його нареченою. Здивуванню батьків не було меж, коли через роки пророцтво дитини здійснилося.

Нанпон Маджау з Нігерії розповів у соцмережі дивовижну історію кохання зі своєю майбутньою дружиною Хільдою. За словами хлопця, їх знайомство сталося, коли майбутньої дружини ще навіть не було у цьому світі. Тоді хлопчик передбачив народження своєї нареченої.

“Мої батьки і її (нареченої) стали друзями ще до того, як ми народилися, і залишаються друзями досі. Коли її мама була вагітна, вона прийшла до нас додому (мені тоді було три роки). Мені сказали, що я тоді простягнув руку, торкнувся її живота і сказав, що вона збирається народити дівчинку, і що ця дівчинка буде моєю дружиною”.

За словами чоловіка, він не пам’ятав про це, поки батьки не розповіли йому цю історію. Відтоді спогади про цей день стали спливати у його голові.

У перший день народження дівчинки батьки привели хлопчика на свято. Тоді було зроблене перше спільне фото пари. Правда, за словами хлопця, відтоді вони більше не спілкувалися. У кожного було власне життя.

“У її перший день народження нас змусили зробити цей знімок. У дитинстві ми ніколи не відвідували одні й ті самі школи: від початкової школи до університету. Але час від часу ми бачилися у церкві”.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩