Мама нареченої сама з підносом по гостям пішла, подарунки збирати. У кожен конверт заглянула, всіх, хто мало поклав присоромила. А потім почалося веселе життя, ну і витримав молодий не довго

 


Ми в гуртожитку студентському жили 5 років втрьох, я, Люда і Женя. З Женею ми були завжди подругами, а Люда … Вона зовсім інша була. Жадібна. Переказ від батьків отримає, попросиш зайняти 200 гривень до стипендії, а вона і почне канючити: – Ой, а у мене немає, ти коли ще мені віддаси, а на що я жити буду? І це стосувалося всього: зошитів з лекціями, крему для рук. При цьому вона сама чужим користуватися не соромилася зовсім.

Її улюбленим словом було: халява. Та ще й повчала нас з Женькою: – Ви жити не вмієте, я ось зараз піду до дівчаток з мехфаку, вони саме в цей час вечерю готують, посиджу, поговорю і повечеряю на халяву. Або так: – Маринка купила туш, а у неї алергія, ну я і випросила собі, на халяву.

На харчування з нами вона грошима не скидалася, норовила прожити на свою улюблену халяву, в загальному, неприємна дівчина. Закінчили ми інститут, так вже вийшло, що заміж ми з Женькою вийшли майже одночасно за двох кращих друзів, а Люду на час просто випустили з уваги.

Виникла знову вона в нашому житті через 2 роки. У мого чоловіка брат був двоюрідний, вгадайте, з ким він одружитися зібрався? Правильно, з Людмилою. Сукню весільну вона випросила у мене. Тобі ж не потрібно вже, а мені на халяву зійде, ну і що, що обтягла. Сидить як на барабані? Задарма ж, нормально!

На весілля ми прийшли сім’ями, так там був прямо концерт: мама Люди (стало зрозуміло, в кого вона така), сама з підносом по гостям пішла, подарунки збирати. У кожен конверт заглянула, всіх, хто мало поклав присоромила. Так було ніяково.

Ну ладно, одружилися, стали жити. Чоловіки тісно між собою спілкувалися, ну і нам волею-неволею довелося. Літо ж, вирішили в вихідний на пікнік поїхати. Домовилися, з нами ще одна парочка була, разом 8 осіб. Заздалегідь вирішили, з кого салати, з кого пиво, з кого м’ясо. Щоб порівну і не образливо було нікому.

Приїхали, стали розвантажувати харчі. Люда з чоловіком мали взяти лимонад і курячі крильця. – Ой, а я все вдома залишила. Ну і нічого страшного, тут всього як багато, нам вистачить! І кожен раз, як збираємося всі разом, відбувалося все за сценарієм. Люда змахне ручками і починає журитися: – Вдома залишила, забула на столі, не забрала від свекрухи і так далі. Не, ну, а чо? Халява .. Все в її манері.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩