Я від злості і образи беру сапу і йду в город, плачу і прополюю. До заходу сонця, поки ревіла, мало не весь город просапала. Чоловік і батьки не очікували від мене такої реакції, свекор дружині серйозну догану зробив, що втрутилася в життя дітей, моєму чоловікові від батька теж дісталося, що мені не догодив

 


Ми живемо у великому багатому селі. Нам пощастило, у нас є відмінна приватна ферма, яка дає заробіток більшості жителів. Я працюю вихователем в дитячому саду. Свого чоловіка і його сім’ю я знаю давно, так як ми жили в сусідньому селі і ходили в одну школу. Все банально і просто, почали зустрічатися, потім одружилися.

Після весілля стали жити у свекрів. Нам виділили велику кімнату на другому поверсі будинку. Сільрада дала нам ділянку під будівництво будинку. І поки ми будувалися, то доводилося, якось підлаштовуватися під батьків чоловіка.

Щоб себе комфортно почувати ми вирішили в свою кімнату придбати нові меблі з розрахунком, що перевеземо їх в новий будинок. Поїхали з чоловіком до обласного центру придивились меблевий гарнітур. Мені сподобалися меблі білого кольору. Я прям уявляла, як він буде стояти, які будуть шпалери і підлога. Чоловік не заперечував, йому було байдуже.

Меблі виявилася дорожчими, ніж ми планували, домовилися, що повернемося за тиждень, коли ми обоє отримаємо зарплату, щоб не влазити в борги. Я весь тиждень була в прекрасному настрої, чекаючи покупку. І ось зарплата отримана і завтра ми їдемо на фермерській вантажівці за меблями.

Вранці зателефонувала напарниця і сказала, що серйозно захворіла, а замість неї вийти нікому. Довелося мені залишитися на роботі в дві зміни. Ну а так як вже з водієм вантажівки домовилися, і чоловік добре запам’ятав, який гарнітур ми вибрали, то поїхав без мене.

Приходжу я ввечері додому в піднесеному настрої, мій чоловік повідомив, що вже все скрутив і розставив, я в очікуванні дива відкриваю двері і … а меблі-то не ті. Вірніше, форма та, а колір ні. Я вибирала білий і чоловікові перед від’їздом п’ять разів повторила, а ці якісь коричневіа.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩