Такого я не очікувала – щоб рідна свекруха з квартири виганяла! Адже батьки чоловіка подарували нам цю квартирку на весілля. Я тоді так цьому раділа! Вона була не нова, залишилося від чоловікової бабусі, у запущеному стані, зі старими меблями і обдертими шпалерами. Ми з неї зробили цукерочку! Ми самі не могли потягнути дорогого ремонту, зарплати у нас невеликі. Взяли кредит, трохи допомогли грошима мої батьки. Можливо, заборонити їй спілкуватися з онуками?

 

Такого я не очікувала – щоб рідна свекруха з квартири виганяла! Адже батьки чоловіка подарували нам цю квартирку на весілля. Я тоді так цьому раділа! Вона була не нова, залишилося від чоловікової бабусі, у запущеному стані, зі старими меблями і обдертими шпалерами. Ми з неї зробили цукерочку! Ми самі не могли потягнути дорогого ремонту, зарплати у нас невеликі. Взяли кредит, трохи допомогли грошима мої батьки.

Я так раділа, коли після весілля батьки чоловіка подарували нам квартиру! Це не нова квартира, вона залишилася від його бабусі.

Радість трохи померкла, коли я побачила зовсім запущену квартиру зі старою сантехнікою, меблями і обдертими шпалерами. Житло вимагало дорогого ремонту, який ми не могли потягнути, адже працюємо обоє в державних установах, зарплати у нас невеликі. Взяли кредит, трохи допомогли грошима мої батьки.

Зараз ми вже живемо в нормальній квартирі, виплачуємо борги, економлячи буквально на всьому. Але все одно задоволені, що є свій куток, та ще й такий затишний.

Але вчора подзвонила свекруха і сказала, щоб ми допомогли їм виплачувати кредит, який вони брали на покупку машини. Я сказала, що грошей у нас немає, і ми ледве платимо свої борги.

І тут свекруха несподівано заявила, що вона могла б продати нашу квартиру, але віддала нам її даром, а ми навіть допомогти їм не можемо! Тобто поставила нам ультиматум: або геть з квартири, або давайте нам гроші.

Я не очікувала такого повороту і тепер не знаю, що робити. Чоловік теж неприємно здивований, каже, що це її вітчим налаштував проти нас.

Справа в тому, що свекруха дала нам місяць на роздуми, а потім вона нас виселить і здасть квартиру в оренду.

Квартира оформлена на неї, ми навіть подумати не могли, що так все вийде, хоча спочатку чоловік просив, щоб вона переоформила квартиру на нього, але його мати відмовилася, сказавши, що у неї є, де жити, і виганяти нас не збирається. А вийшло ось як!

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩