– Віталік, ти будеш татом! – збрехала Надюша майбутньому чоловікові. Вона все готова, заради власного «щастя». Ось і зараз, коли дівчина познайомилася з Віталіком, вона твердо вирішила: «Він на мені одружеться!» А він – наречений завидний. Власна капртира, автомобіль німецької марки, бізнес успішний

 

Надя – дівчина відчайдушна. На все готова, заради власного «щастя». Ось і зараз, коли дівчина познайомилася з Віталіком, вона твердо вирішила: «Він на мені одружеться!»

Віталій – наречений завидний. Власна трійка в столиці, автомобіль німецької марки, бізнес успішний. Компанія з доставки квітів. Одружений не був, дітей немає. Мрія, а не жених, просто.

Надя включила всю свою чарівність, а вона це вміє. І ось, Віталій вже запрошує дівчину в ресторан на зустріч зі своїми друзями. Представляє її, як свою наречену. Надя щаслива, якби не одне але…

У ресторані, в числі інших друзів Віталіка, була одна дівчина. Красива, ефектна. Незаміжня. Вона не відводила очей від молодої людини.

– Це пряма суперниця! – вирішила Надя.

Ревнощі і недовіра – речі нехороші, часом фатальні. Ось і зараз, Надія вирішили «забронювати» свого нареченого одним вагомим аргументом.

– Віталік, ти будеш татом! – повідомила молодій людині радісну звістку.

Природно, Надія не чекала дитини. Вирішила схитрувати. Поки він повірить, а далі буде. Головне одружитися.

Віталій, як людина відповідальна, тут же зробив Надії пропозицію. Весілля призначили через місяць. Взялися до неї посилено готуватися.

Надя, на радощах, вирішила похвалитися своїм подругам кільцем, яке подарував їй її суджений.

Зібралися дівчата в барі ну і насвяткувалися, як це буває з червоним напівсолодким. Надія відзначала найбільше, адже це у неї привід. І кільце теж її. І весілля у неї буде скоро.

Замість того, щоб викликати таксі, одна їх подруг зателефонувала Віталіку з телефону Наді.

– Привіт, забереш свою? Вона вже не в змозі! – прозвучало в телефоні.

Віталій приїхав одразу ж.

– Навіщо ви її напоїли, вона ж чекає дитину, їй не можна! – розхвилювався молода людина.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩