В АТБ робила покупки, і коли я встала в чергу, щоб оплатити за товар, то 200 грн, якими я збиралася заплатити, впали на підлогу і чоловік, який стояв поруч бере іх..

 

Зі мною трапилося цікава історія! Вчора в АТБ.

Маска , рукавиці всьо як має бути. Я вибрала свої покупки, і коли я встала в чергу, щоб розплатитися за покупку, то 200 гривень, якими я збиралася заплатити, впали на підлогу.

Чоловік, що стоїть переді мною, який закінчував оплату своїх покупок, повільно нахилився і взяв мої 200 гривень.

Я думала, що добрі і дбайливі люди ще існують … Я простягнула руку з широкою посмішкою, чекаючи, що він поверне мені мої гроші, намагаючись триматися подалі, поки я готувала подяку за цей жест.

Але раптово те, що він сказав, залишило мене в подиві і мовчанні: «Те, що на підлозі, належить тому, хто це знайде!» – і він пішов … неквапливо, ніби не зробив нічого поганого.Я подивилася на касира, жінку позаду мене і людей навколо, які були свідками цієї сцени, і всі вони були здивовані, бурмочучи – то одна одній.

Я могла б подзвонити в службу безпеки супермаркету, але це здавалося настільки абсурдним, що я хотіла сама вирішити цю несподівану ситуацію, що склалася

…Я залишила свої покупки на підлозі і пішла за ним на парковку, щоб повернути свої 200 гривень.Я зрозуміла, що за мною стежать два надійних клієнта, міцної статури, які були поруч зі мною … цей факт мене заспокоїв.

Я залізла до нього під ніс і попросила повернути мої гроші, але він подивився на мене з презирством і поводився так, як ніби я була невидимою …

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩