Розумна дружина провчила чоловіка за неповагу. Так і треба!

 

Ми одружені сім років. Жили як всі: посварилися, помирилися, телевізор подивилися – по роботах розбіглися. Але останнім часом чоловік конкретно знахабнів. Чи то у нього черговий перехідний вік почався, чи то остаточно з розуму вижив.

Став мене всяко дорікати і постійно морально розпалювати. То я щось не так зробила, то це … І сорочки у нього непрасовані, і плов не смачний …

Я терпіла близько місяця, але кожному терпінню одного разу настає кінець. В один прекрасний день я не витримала і висловилася конкретно. Нехай я заробляю в два рази менше, ніж він, але прекрасно зможу прожити на ці гроші самостійно.

Ми знімаємо квартиру за 10 тисяч на місяць. У ній дві кімнати і повна комплектація з побутовою технікою. Я перевезла всі свої речі в іншу кімнату, перенесла чоловікові телевізор з приставкою. Собі залишила ноутбук.

– Мені набридло бути твоєю грушею для моральних знущань. Або знайди собі іншого, більш сильного противника, або дай мені спокій. Зараз я так втомилася від сімейного життя, що хочу пожити з тобою просто в ролі співмешканця. Ось тобі сім тисяч. Це на квартиру і зверху на комуналку. А все інше вже будь добрий, організуй сам!

Чоловік кивнув і нічого не сказав. Минуло вже два тижні і знаєте, що я вам скажу – мені шалено подобається моє безхмарне неодружене життя. Як виявилося, я витрачаю на продукти зовсім мало грошей.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩