Не хочу більше купувати продукти у бабусь і нікому не раджу

 

Так уже склалося, ми звикли думати, що натуральні домашні, смачні і дешеві продукти можна купити тільки у бабусь на вулиці.

Раніше замість того, щоб піти на ринок, ми в першу чергу підходили до бабусь, щиро вірили в доброту і чесність, ми думали, що їх продукти виключно з їхнього городу.

До ринків завжди була неприязнь, адже там постійно намагаються обдурити, обважити або продати не свіжі фрукти і т.д.

Бабусь завжди шкодували і своїми покупками якось намагалися їх підтримати, та й приємніше було мати справу з літніми, щирими людьми ніж з хитрими продавцями ринкового відділу, які тобі посміхаються в обличчя, а якщо щось не сподобалося тут же можуть зробити таку міну, що купувати бажання зовсім пропадає.

В основному ми намагалися закуповуватися у одних і тих же бабусь, вибрали для себе кілька і прямо до них, якщо не було чогось з продуктів, то докуповували у інших.

Дуже довгий час так і тривало, поки ми не побачили одну бабусю рано вранці у оптовиків, робила вона тоді закупівлю овочів.

Ну що ж, подумали ми, будемо в іншої бабусі купувати овочі.

Закупилися в іншої бабусі кілька разів, відразу ж залишилися незадоволені, кожен раз вона нам намагалася покласти продукти в брудний, пом’ятий пакет, було таке відчуття, що вона ці пакети на смітнику збирає.

Вирішили ми у чергової бабусі купити козяче молоко, дружина хотіла приготувати якусь нову страву, коли прийшли додому і почали пробувати, були безмежно обурені.

Молоко було практично позбавленим смаку і віддавало якоюсь прілістю, на вигляд як розбавлене сухе молоко, хоча дружина пробувала на смак поки я в іншому місці вибирав фрукти і зі смаком все було нормально.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩