– У нас же кредит! А свекруха сама запропонувала – йди працюй, я буду з дитиною… Два місяці минуло і все, тепер «сидіть самі!». Я їй кажу, і з ким Матвій дев’ятого числа залишиться? А вона – це мовляв, ваші проблеми, а не мої! Я взагалі зараз не уявляю, що робити. Навіть якщо няню шукати, то її за один день не знайдеш. Тим більше свята. Ось я так і знала, що цим закінчиться!

 

– …І ось вчора ввечері, ми вже спати лягаємо, дзвонить мені свекруха і заявляє: «Ну, раз ви так себе ведете, то я більше сидіти з вашою дитиною не буду! Сидіть самі!»… Ні, ну як? Дев’ятого на роботу, дитину залишати рішуче ні з ким! І я зараз в шоці взагалі! Що робити???

На дитячому майданчику для самих маленьких гуляли з дітьми дві молоді жінки. Поки дівчинка років шести самозабутньо поралася в снігу з дворічним малюком в синьому комбінезоні, подруги вели бесіду.

– А твоя мама? – співчутливо запитала співрозмовниця. – Вона не зможе сидіти з Матвієм?

– Ні, в тому-то й річ! Мама теж працює, як і я…

– Хм. Ну, тоді няню доведеться шукати..

– Віка, ну яку няню? Весь сенс роботи моєї тоді втрачається! Я буду всю зарплату віддавати няні, навіщо це треба? Розумієш, не від хорошого життя я теж на таке пішла – перервати декрет, хоча дитині ще два роки не виповнилося. Чоловікова зарплати нам не вистачає. Поки до півтора років були виплати, ми ще якось тягнули, а потім банально перестали зводити кінці… І до саду нам ще, як до місяця!

– У вас же кредит, так?

– Так, в тому-то й річ!… Свекруха сама запропонувала – йди, мовляв, працюй, я буду з дитиною… Два місяці минуло і все, тепер «сидіть самі!». Я їй кажу, і з ким Матвій дев’ятого числа залишиться? А вона – це мовляв, ваші проблеми, а не мої! Я взагалі зараз не уявляю, що робити. Навіть якщо няню шукати, то її за один день не знайдеш. Тим більше свята. Ось я так і знала, що цим закінчиться!

– А що трапилося щось у вас? Через що вона образилася?

– Так на рівному місці, Віка, як завжди. Вчора їздили до неї в гості, там ще її дочка була з дітьми. Ну і стали мене клювати удвох. Ну, і я теж висловила все обом, що думала. Слово за слово, посварилися знову … Зібрала дитини і пішла додому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩