Зараз мені вже за 50, маю сім’ю, діти вже дорослі. А нещодавно зустріла чоловіка, якого багато років кохала ще в школі і вирішила, що потрібно піти до нього. Я спочатку хвилювалася, що скажуть діти, чоловік та родичі. А потім вирішила, що їх до цього потрібно добре підготувати

 

Я чомусь ніколи не думала, що колись потраплю в таку ситуацію, адже завжди бачила це тільки в якихось фільмах. Якщо говорити коротко, то моє життя останнім часом перетворилася в день бабака. Дивно, що все сталося відразу після того як мені виповнилося 52 роки. Діти вже великі і приділяти їм час не потрібно. Почуття до чоловіка якось з роками охололи повністю і живемо з ним просто як сусіди. Тут не те що кожна жінка, а кожна людина втомиться жити в подібному стані.

Однак в один день я зустріла своє шкільне кохання. Зазвичай люди в моєму віці рідко відчувають почуття до незнайомців або старих знайомих, але тут я прониклася таким теплом і тими почуттями, що були у мене в школі. Відразу відчула себе тією дівчинкою, яка закоханими очима дивилася на хлопчика з першої парти.

Ми почали з ним спілкуватися і в процесі ми прийшли до того, що у нього точно така ж ситуація, як у мене. Ми нібито були як дві рідні душі, які в молоді роки розпрощалися на деякий час. Я відразу зрозуміла, що якщо в школі у нас не вийшло, то саме зараз є реальний шанс. Причому мені було важко прийняти ці думки, адже у мене були вже дорослі діти і чоловік, проте підсвідомо я їх переборола. Мені було вже все одно на те, чим я жила всі ці роки. Мене не цікавив ні мій чоловік, ні мої діти. Мені дійсно було все одно що вони подумають про мене.

Зараз я розумію, що у нас з ним все серйозно і я навіть готова розлучитися зі своїм чоловіком. Правда я чітко розумію, що діти мене не зрозуміють, так само як і мій чоловік. Більш того, мене не зрозуміє моє оточення: друзі, знайомі та родичі. Все-таки є якийсь соціальний статус, якого я повинна дотримуватися. Проте всередині душі я розумію, що мені все одно. Я просто хочу знову відчути те щире кохання та душевне тепло, що у мене колись були. Можливо це неправильно, але як це перебороти, як не зважати на це?

Я також розумію, що мене навряд чи зрозуміють діти. Не знаю що і кого вони будуть бачити в мені, коли дізнаються про мій вчинок, але знову ж таки, це ж моє життя, а не їх. Чому я повинна звітувати перед дорослими людьми? Можливо, вони не зрозуміють мене, але чи так це критично? Адже вони як і раніше залишаться моїми дітьми, з якими я можу продовжувати спілкування. Так, не так як це було раніше, але продовжувати, а не забути їх, як це буває в деяких сім’ях.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩