– Боже мій, у неї навіть дитина, якайсь неправильна, всі люди, як люди, в перші місяці знають, хто буде, а вона ще не знає. І яке мені придане купувати, скажи?, – таким тоном сказала свекруха, ніби спеціально невістка не знає стать майбутньої дитини. Їй ніби як подобалося мучити невістку, тим більше зайнятися на пенсії нічим, ось вона і ходила до них додому, як на роботу!

 

– Та хто ти така, щоб вказувати мені, – кричала Валентина Сергіївна.

– Я, взагалі-то, дружина вашого сина і це мій будинок, тому прошу Вас залишити його…

– Цю квартиру купував мій Костик і я маю право тут перебувати.

– Купував зі мною в шлюбі, так що ви тут не можете встановлювати свої порядки і я сама вирішу, які шпалери мені поклеїти!

Черговий скандал зі свекрухою, вимотав Олену, вона відчувала, як дитина зарухалася, йому напевно, теж було важко, як і його матері. Олена була заміжня вже два роки і всі ці два роки, свекруха діставала її.

Якщо раніше Олена могла хоча б пропустити повз вуха її причіпки і вічне бурчання, то зараз просто фізично не могла терпіти свекрухи.

Олена була на восьмому місяці, їй хотілося тиші та спокою, а доводилося, воювати з Валентиною Сергіївною.

Коли Олена познайомилася з Костею і вони задумалися про створення сім’ї, вона відразу сказала, що жити зі свекрухою не буде. Свекруха при першому ж знайомстві намагалася поставити Олену на місце, не сподобалася вона їй і все тут, але хіба це привід, щоб не бути з коханою людиною.

Вони зіграли весілля, взяли кредит, хоча у свекрухи величезна квартира, але навіть її син говорив, що жити їм краще окремо, він знав характер своєї неньки, який рік від року ставав все більш важким.

Їй ніби як подобалося мучити невістку, тим більше зайнятися на пенсії нічим, ось вона і ходила до них додому, як на роботу.

А Олена говорила чоловікові:

– Давай купимо квартиру в іншому районі, – але він не послухав, все-таки мати вже стара, мало що, тільки от навіщо він дав ключі від їх квартири, вона ніяк не могла зрозуміти.

Коли Олена ходила на роботу, їй було по барабану, що свекруха приходить до них в їх відсутність, в цьому навіть був плюс. Коли у Валентини Сергіївни був гарний настрій, вона готувала обід, правда Олені гречку, але все-таки хоч так.

Те, що вона перевіряла шафи і переставляла все на свій розсуд, було неприємно, але некритично. Але зараз, Олена в декреті, майже весь час вдома і доводиться терпіти свекруху, замість того, щоб відпочивати і думати про хороше.

Саме сьогодні, свекручі не сподобався колір шпалер у дитячій.

– Чому зелені, а не блакитні або рожеві? – обурилася свекруха.

– Тому що, ми не знаємо, хто буде хлопчик чи дівчинка, він не показується, ось і поклеили нейтральні, – спокійно відповіла Олена, скандал вона першою ніколи не починала, намагалася якось спокійно спілкуватися, але це рідко виходило. Ось і зараз свекруха, відчуваючи, що є до чого причепитися, почала голосити.

– Боже мій, у неї навіть дитина, якайсь неправильна, всі люди, як люди, в перші місяці знають, хто буде, а вона ще не знає. І яке мені придане купувати, скажи?, – таким тоном сказала свекруха, ніби спеціально невістка не знає стать майбутньої дитини.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩