СЬОГОДНІ ВВЕЧЕРІ МЕНІ ЗАТЕЛЕФОНУВАВ КОЛИШНІЙ. НЕ СКАЖУ — ЧОЛОВІК. БО СПРАВЖНІ ЧОЛОВІКИ УТРИМУЮТЬ СВОЇ СІМ’Ї, А В НАШІЙ УСЕ РОБИЛА Я. МАБУТЬ, У ПОПЕРЕДНЬОМУ ЖИТТІ ОЛЕГ БУВ КОРОЛЕМ, ТОМУ В ЦЬОМУ ВСІМ СЕPЦЕМ ПРАГНУВ ЗНАЙТИ СОБІ ГАРНУ Й ПОКІРНУ РAБИНЮ

 

Сьогодні ввечері мені зателефонував колишній. Не скажу — чоловік. Бо справжні чоловіки утримують свої сім’ї, а в нашій усе робила я. Мабуть, у попередньому житті Олег був королем, тому в цьому всім сеpцем прагнув знайти собі гарну й покірну рaбиню. Мої довірливість і дитяча наївність зіграли злий жарт – і я, наче метелик, полетіла на спопеляюче полум’я його дивного кохання.

За матеріалами – Коректно.

Я завжди мріяла про романтичні, красиві, щирі почуття. Про чоловіка, котрий заради нашої любові віддав би все на світі. А отримала останнього егоїста, який думає, що всі повинні танцювати під його дудку. Мої намагання переконати його в протилежному не дали бажаного результату.

Той, хто звик любити себе і ставити на перше місце власну персону, ніколи не зміниться. Одне слово, наша сім’я — це моя ілюзія. Він жив своїм «я». Якщо його щось не влаштовувало, тікав до мами, потім повертався і ображався. Це, мовляв, я його довела.

Життя повільно перетворювалося на театр абсурду. Добре пам’ятаю, як ледь не на колінах благала його не їхати на заробітки до Росії, адже роботу можна знайти і в Україні. Ми сиділи в парку на лавочці, я плакала. Бачила як незнайомець, котрий сидів навпроти нас, зі співчуттям дивився на мене. «Невже тобі мене зовсім не шкода?» — запитала, ковтаючи сльози. «Мені неприємно, що ти плачеш», — почула у відповідь.

Повернувшись додому, я твердо вирішила, що більше жодному чоловікові не дозволю так із себе знущатися.

Через кілька днів зателефонував Олег і повідомив, що в поті чола трудиться на будові. Я знову повірила. Справжня дурепа. А через тиждень на зупинці зустріла його — свого законного чоловіка, який, виявляється, жив у тітки. Сказати, що я була вражена, — не сказати нічого. Не хотіла більше з’ясовувати стосунки. Лише сказала, що подаю на розлучення.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩