В ШЛЮБІ МАРІЯ З СЕРГІЄМ ПРОЖИЛИ 20 РОКІВ. ЯКОСЬ ВІН НА ТИЖДЕНЬ ПОЇХАВ У ВІДРЯДЖЕННЯ В СЕЛО, З ТОГО ДНЯ ЖИТТЯ СІМ’Ї ЗМІНИЛОСЯ. СЕРГІЙ ПЕРЕСТАВ ЗВЕРТАТИ УВАГУ НА ДРУЖИНУ. А ПОТІМ СКАЗАВ, ЩО ЗНАЙШОВ В ТОМУ СЕЛІ МОЛОДУ ЖІНКУ АННУ, А МАРІЯ, ЩОБ ЗБИРАЛА РЕЧІ І ЗАЛИШИЛА ЙОГО КВАРТИРУ. ЩАСЛИВИЙ СЕРГІЙ ПРИВІЗ АННУ З СЕЛА В МІСТО. ВОНА ВЖЕ БУЛА РОЗЛУЧЕНА, МАЛА ДИТИНУ. В МІСТІ АННА ЗАХОТІЛА ЖИТИ, ЯК КОРОЛЕВА. ЯКЩО ВЖЕ КУПУВАТИ ШУБУ, ТАК ВІДРАЗУ НОРКОВУ І НОСИТИ БІЛЬШЕ РОКУ ВОНА ЇЇ НЕ БУДЕ, ЧЕРЕЗ РІК ШУБА ДЛЯ НЕЇ СТАРА. ПОТІМ ЗАХОТІЛОСЬ ЇЙ МАШИНУ, ТА НЕ ЯКУСЬ ДЕШЕВУ, А З САЛОНУ, НОВЕНЬКУ І ПРЕСТИЖНУ. МУСИВ СЕРГІЙ ВЗЯТИ В КРЕДИТ ДОРОГЕ АВТО, ЩОБ КОХАНІЙ БУЛО ЧИМ ХИЗУВАТИСЯ. ДИТИНУ В САДОЧОК ПРИЛАШТУВАВ ПРИВАТНИЙ, ЗА ВЕЛИКІ ГРОШІ. А ЧЕРЕЗ ПІВ РОКУ АННА ВЗАГАЛІ ВРАЗИЛА СЕРГІЯ, ВІН ВЖЕ НЕ ЗНАВ ДЕ ПОДІТИСЯ, АЛЕ ДОРОГИ НАЗАД НЕ БУЛО

 

В шлюбі Сергій з Марією прожили 20 років. Коли вони одружилися, йому було 32, а їй 26. В шлюбі у них було двоє дітей, син Олег і донька Настя. Олег служив в армії, а Настя вчилася у десятому класі. Жили вони мирно і в достатку. Але потім щось пішло не так. Коли сина забрали в армію, Сергій різко почав змінюватися. Все сталося після чергового відрядження Сергія, в невеличке селище, яке знаходилось в іншій області. Як потім виявилось, під час відрядження він познайомився з жінкою, яка стала його коханкою. Звали її Аня.

Ані було 32 роки, вона була розлучена і сама виховувала дитину, якій було п’ять років. За своє життя вона жодного дня не працювала. Коротше, вийшло так, що з шиї колишнього чоловіка перестрибнула разом з дитиною на шию Сергія.

А Сергій взагалі розум втратив. Він поставив Марію перед фактом, що більше її не кохає, і щоб вона забирала доньку і залишила квартиру. Бідній жінці нічого не залишалося, як зібрати речі і переїхати до батьків, на інший кінець міста. Потім Сергій подав на розлучення.

Щасливий закоханий, швидко перевіз коханку з дитиною в місто, зробив в квартирі ремонт, як того вимагала Аня. Спочатку, Сергій був дуже задоволений собою, ще б пак, у нього молода красуня дружина, яку він дуже кохає. Але Ані від нього треба був лише достаток, хоча Сергій цього не розумів.

Аня добре влаштувалася. Причому, вимоги у неї були прямо королівські. Якщо вже купувати шубу, так відразу норкову і носити більше року вона її не буде – через рік шуба для неї стара. Потім захотілось їй машину, та не якусь дешеву, а з салону, новеньку і престижну. Мусив Сергій взяти в кредит дороге авто, щоб коханій було чим хизуватися. Дитину в садочок прилаштував, та в звичайний Аня не хотіла, як це вона така важлива персона, буде дитину в звичайний садочок водити, прилаштували в приватний, за який щомісяця не малі гроші платити треба.

Стало Сергію не вистачати на нову дружину грошей. То їй шубу нову, то на відпочинок, бо вона втомилася. А від чого втомилася? Сидить удома, та по салонах краси ходить, а Сергій все оплачує. Став він залазити потроху в борги, а де гроші брати. Зарплата в нього була хороша, але на такі запити від нової дружини, він не розраховував.

І тут ще радісна новина, яка вже зовсім вразила Сергія. Аня повідомила, що у них скоро буде двійня. Сергій трохи не знепритомнів. Йому вже за п’ятдесят. Які діти, ще й двійня! Але назад дороги вже нема, не цінував Сергій те що мав, ось тепер і отримуй.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩