ХОЧУ СКАЗАТИ, ЩО У МОЄЇ МАМИ БУЛО ДОСИТЬ ВАЖКЕ ЖИТТЯ. ЛИШЕ КОЛИ МЕНІ ВИПОВНИЛОСЯ 17, І Я ЗАКІНЧУВАЛА ШКОЛУ, МОЯ МАМА ПРИВЕЛА ДО НАС В ХАТУ СВОГО КОХАНОГО ЧОЛОВІКА. ДЛЯ МЕНЕ ЦЕ БУЛО ДУЖЕ ВАЖКО, ​​Я ЗВИКЛА, ЩО МИ З МАМОЮ ЖИВЕМО ВДВОХ З САМОГО МОГО НАРОДЖЕННЯ, А ТУТ ЧОЛОВІК ЯКИЙСЬ НЕЗНАЙОМИЙ. Я ВІДРАЗУ СПРИЙНЯЛА МИКОЛУ, ЯК НЕБАЖАНУ ЛЮДИНУ В НАШОМУ ДОМІ. НАЙБІЛЬШЕ ДРАТУВАЛО ТЕ, ЩО МАМА БУЛА З НИМ ЩАСЛИВОЮ. Я ВИРІШИЛА, ЩО ТАК НЕ МАЄ БУТИ, ЦЕ НЕ ПРАВИЛЬНО. І Я ВЧИНИЛА ТАК, ЧОГО НЕ МОЖУ СОБІ ПРОБАЧИТИ. МИНУЛО ВЖЕ ТРИ РОКИ, ВІДТОДІ Я НЕ БАЧИЛА МАМИ, РОЗМОВЛЯЮ З НЕЮ ЛИШЕ ПО ТЕЛЕФОНУ. Я НЕ ЗНАЮ, ЯК СКАЗАТИ ЇЙ ПРАВДУ, ЯК ВИМОЛИТИ В НЕЇ ПРОЩЕННЯ

 

Хочу сказати, що у моєї мами було нелегке життя.

Вже аж коли мені виповнилося 17, і я закінчувала школу, моя мама привела до нас в хату свого коханого чоловіка.

Для мене це було дуже болісно, ​​я звикла, що ми з мамою живемо вдвох дуже давно, з самого мого народження, а тут чоловік якийсь незнайомий.

Я відразу прийняла Миколу, так його звали, як зовсім чужу людину в хаті, він же ще був молодший матері на десять років, я навіть бачити їх не могла разом, напевно, я просто ревнувала свою маму, адже вона тепер не кожну хвилину свого життя приділяла лиш мені, тепер вона мала своє особисте життя, у неї був свій особистий простір. Ще недавно мама була тільки моя, і тут виявляється, що крім мене у неї були ще якісь інтереси. Але найгірше для мене тоді було, що мама була щасливою, і її нове життя їй подобалося.

Я просто зненавиділа цього Миколу, а потім, коли минув якийсь час, і я побачила, який він турботливий чоловік, я закохалася в нього.

Він був прекрасною людиною, коли я поспілкувалася з ним, я зрозуміла це, але він був з моєю мамою, тому я тільки злилася від свого кохання.

А потім, потім вони розлучилися, мама дуже переживала. А Микола знайшов мене і запропонував поїхати з ним в інше місто, до його рідних, а я з радістю погодилася.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩