НЕВІСТКА З ДВОМА ДІТЬМИ ЗАЛИШИЛАСЯ В КВАРТИРІ СВЕКРУХИ. МАРІЯ ВАСИЛІВНА ЩЕ Й КВАРТПЛАТУ ОПЛАЧУЄ САМА, ЗІ СВОЄЇ ПЕНСІЇ. ДЕСЯТЬ РОКІВ ТОМУ, КОЛИ ОДРУЖИВСЯ ЇЇ СТАРШИЙ СИН ВОЛОДИМИР, ВОНА ПУСТИЛА МОЛОДИХ В СВОЮ КВАРТИРУ. АЛЕ ЧЕРЕЗ ПІВ РОКУ СИН ЗНАЙШОВ СОБІ ІНШУ ЖІНКУ, ЗІБРАВ РЕЧІ І ПІШОВ, ПОЧАВШИ НОВЕ ЖИТТЯ, А МАМА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ЙОГО КОЛИШНЮ ДРУЖИНУ І ДІТЕЙ

 

Моя дочка Людмила, і її чоловік Руслан з нетерпінням чекають первістка. А тут ще проблеми з житлом – зовсім недоречно. Лікарка доньці радила вдома лежати, не вставати. Хвилюватися, переживати не можна ні в якому разі! Потрібно доносити хоча б два тижні ще, потім вже не страшно… А тут квартирний господар їм з чоловіком дзвонить – звільняйте, каже, житло! Обставини у нього змінилися, квартира потрібна йому самому.

Зять вже й не знає, за що хапатися. Тепер ось треба нову квартиру шукати, речі збирати, організовувати переїзд – це при тому, що Люда зараз не помічниця! І з грошима зараз у них недуже. Квартиру молоді хочуть дивитися в цьому ж районі – щоб продовжувати ходити до свого лікаря, так що ситуація ускладнюється ще й цим.

А вчора мені сваха дзвонить сваха. Вона дізналася, що наших виселяють з квартири. Ох, ах, що ж це таке, та як же все не вчасно! Треба ж їм допомогти, каже, може, речі приїхати зібрати? А я набралася нахабства і кажу – Маріє Василівно, а ви не хочете наших дітей пустити в свою квартиру? Ну, хоча б на час, поки у них дитина народиться і трохи підросте? Ось це була б справжня допомога, а не на словах. Речі, кажу, ваш син і сам збере, це не така вже й прямо велика проблема …

… У Марії Василівни, матері Руслана, дійсно є зайва однокімнатна, свого часу дісталася у спадок. Десять років тому, коли одружився її старший син Володимир, брат Руслана, вона пустила молодих туди. Через три або чотири місяці після весілля невістка Марії Василівни народила двійню, дівчинку і хлопчика, а ще через пів року син знайшов собі іншу жінку, зібрав речі і пішов, почавши нове життя.

Невістка з двома дітьми залишилася в квартирі свекрухи, і живе там уже майже десять років. Зрозуміло, ніяких грошей понад квартплати Марія Василівна з Ірини не бере. Та й квартплату, що вже гріха таїти, найчастіше оплачує сама, зі своєї пенсії.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩