У П’ЯТНИЦЮ ІРИНІ НА РОБОТУ РАПТОМ ПОДЗВОНИЛА ПОТЕНЦІЙНА СВЕКРУХА – МАТИ МАКСИМА, І ЗАПРОПОНУВАЛА ЗУСТРІТИСЯ. ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, БАТЬКИ МАКСИМА НАВЕЛИ ДОВІДКИ ПРО БАТЬКІВ ДІВЧИНИ, І ТЕПЕР ВВАЖАЮТЬ ЇЇ НЕДОСТОЙНОЮ ЇХ СИНА

 

Моя донька вже рік зустрічається з хлопцем, нещодавно він покликав її переїхати до нього. Я не була в захваті від цієї ідеї, адже не вважаю нормальним спільне дошлюбне життя. Та дочка мене заспокоїла, що це ненадовго, що незабаром вони одружаться, і почала збирати валізи. Планували переїзд на вихідних, але в п’ятницю Іра прийшла з роботи сама не своя. У неї відбулася дуже неприємна розмова з майбутньою свекрухою.

Моїй Ірині двадцять чотири роки, а Максим трохи старший за неї. Хлопець він розумний, розсудливий, адекватний, мені відразу сподобався. До Іри відноситься чудово: зустрічає, проводжає, піклується. Він з тих чоловіків, які не дають своїй жінці підняти нічого важчого дамської сумочки і перепитують, чи взяла парасолю, коли надворі дощ. Таких зараз мало, тому я щиро тішилася за доньку.

Хлопець працює і непогано заробляє, живе окремо від батьків, в квартирі, яка раніше належала його бабусі і дісталася батькам у спадок. Саме туди він і запрошує переїхати Ірину.

У п’ятницю Ірині на роботу раптом подзвонила потенційна свекруха – мати Максима, і запропонувала зустрітися в обідню перерву, попити разом кави. Мовляв, випадково у справах виявилася в цьому районі міста, буде рада поспілкуватися. З батьками Максима Ірина знайома вже досить давно, минулий Новий рік зустрічали у них на дачі. Люди вони активні, веселі, багато подорожують, спілкуються з друзями – з молоддю на одній хвилі. Ірині завжди здавалося, що батьки Максима прихильно до неї ставляться.

Тільки ось розмову, яка відбулася між ними за чашкою кави, приємною не назвеш. Оксана Степанівна повідомила Ірині, що Максим про цю розмову не знає, але мова піде саме про нього. Точніше, про його майбутнє. Справа в тому, що Ірина, на думку батьків Максима, абсолютно йому не пара. У них культурна інтелігентна сім’я, всі з вищою освітою, причому, тільки в «пристойних» вузах. Їй, доньці простої перукарки, треба шукати хлопця з свого кола.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩