Я СКЛАВ ВСІ РЕЧІ, ЗБИРАВСЯ ЇХАТИ У ЄВРОПУ, ПРАЦЮВАТИ ТА ЗАРОБЛЯТИ ТАМ ГАРНІ ГРОШІ. АЛЕ ОКСАНА СКАЗАЛА, ЩО ПОЇДЕ ЗІ МНОЮ. МИ ЗІБРАЛИ ВСІ ДОКУМЕНТИ, І ВЖЕ СІЛИ В АВТОБУС. ТА ПО ДОРОЗІ НАС ЗУПИНИЛИ ЯКІСЬ ЛЮДИ, ОКСАНА ДУЖЕ ЗДИВУВАЛАСЯ, КОЛИ ЇХ ПОБАЧИЛА. А ПОТІМ МЕНІ ПРИЙШЛО ПОВІДОМЛЕННЯ

 

З Оксаною ми дружили з самого дитинства. Разом ходили в дитячий садочок, потім в один клас, а після школи вступили в один інститут, де навчались навіть в одній групі на юридичному факультеті. Стосунки в нас були тільки дружні, не більше. Ми любили однакові фільми, пісні, та й ще дуже багато спільних інтересів. Все говорили, що між нами більше ніж дружба. Ми завжди сміялися і не сприймали це серйозно.

Якось, після першого курсу, під час канікул, ми з Оксаною сиділи у мене в кімнаті і дивилися телевізор. Там була передача, про життя в Європі. Дуже цікава, дуже багато красивих місць, клуби заворожували, не життя а мрія. Ми так захопилися, що не помітили, як пролетів час. Оксана пішла додому, а я ліг спати. Я довго не міг заснути, все думав про ту передачу, думав про Європу. Я дуже давно про це мріяв, але все не наважувався.

А вже до ранку я прийшов до висновку, що їду в тур по Європі. Вранці я запропонував Оксані зустрітися в кафе де ми часто проводили час. З батьками я поговорив і вони були не проти. Я зібрався і пішов в кафе, де чекала мене Оксана. Як завжди вона приходила за пів години і чекала мене, а потім лаяла. Я сів і почав розмову про Європу, не встиг закінчити, як вона закричала: ” Ура! Ми їдемо закордон”.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩