ЗІГРАЛИ ВЕСІЛЛЯ І ІРИНА ДМИТРІВНА ВІДДАЛА СИНОВІ З НЕВІСТКОЮ СВОЮ КВАРТИРУ. МОЛОДІ ШВИДКО ОБЛАШТУВАЛИСЯ, ЗРІДКА НАВІТЬ СВЕКРУХУ В ГОСТІ ЗВАЛИ. А ПОТІМ З’ЯВИВСЯ ОНУК. ІРИНУ ДМИТРІВНУ ВІД ЇЇ КВАРТИРИ ВІДЛУЧИЛИ. ВОНА ЗАВЖДИ СТАРАЛАСЯ ПРИЙТИ В ТОЙ ЧАС, КОЛИ ОНУК НЕ СПАВ, АЛЕ ЗАВЖДИ БУЛА НЕВЧАСНО, СУДЯЧИ З НЕЗАДОВОЛЕНОГО ОБЛИЧЧЯ НЕВІСТКИ, І ПЕРЕСТАЛА НАВ’ЯЗУВАТИСЯ. СПОДІВАЛАСЯ, ОНУК ПІДРОСТЕ, НЕВІСТКА НА РОБОТУ ВИЙДЕ І МОЖЕ ЗНАДОБИТЬСЯ БАБУСЯ ТОДІ, АЛЕ МИРОСЛАВА З ОДНОГО ДЕКРЕТУ, ПЛАВНО ПЕРЕЙШЛА В ІНШИЙ. ЯКОСЬ ВВЕЧЕРІ ДО МАМИ З’ЯВИВСЯ СИН, ВІН ПРОСИВ ІРИНУ ДМИТРІВНУ ПРОДАТИ КВАРТИРУ, БО ЇМ ПОТРІБНІ ГРОШІ. ПІСЛЯ ВІДМОВИ МАТЕРІ, СИН ШВИДКО ВТІК З ХАТИ

 

Ірина Дмитрівна сина Славка виховувала, як їй здавалося хорошою, доброю, відповідальною людиною. Вони завжди разом з чоловіком сподівалися, що виросте синок опорою і підмогою для них в старості.

Чоловік, Слава Богу, не дожив до цього дня, і не бачив, як їй було прикро, що не вийшло з їхнього улюбленого синочка справжнього чоловіка.

Славко ріс хорошим хлопчиком, ну були конфлікти в нього іноді, але в цілому в школі встигав, до інституту вступив, і навіть закінчив його. Коли він влаштувався на хорошу роботу Ірина Дмитрівна цілком виправдано чекала, що все буде добре, вони заживуть душа в душу. Але її син зустрів дівчину, її звали Мирослава.

Вони навіть не зустрічалися довго, не встигли й познайомитися добре, як відразу побігли в РАЦС, таке кохання у них було велике, а мама не втручалася в життя сина, адже знала, що все це марно.

Мирослава їй не сподобалася, але виду Ірина Дмитрівна не подавала, раз син її вибрав собі таку дружину, значить так і треба, значить любить її. Чому Мирослава їй не сподобалася, Ірина Дмитрівна не могла пояснити. Мирослава була дівчина добре вихована, поступлива, і що не менш важливо, розумна.

Після весілля постало питання з житлом, мама молодим поступилася своєю квартирою двокімнатною, а сама переїхала в маленьку однокімнатну квартиру, що від її тітки їй дісталася.

Хіба багато їй одній місця потрібно, думала жінка, правда район інший, всі знайомі, друзі там залишилися, але це ж не найстрашніше, тим більше діти щасливі, невістка дитинку чекає, тихо раділа свекруха.

Молоді тим часом облаштовувалися на новому місці, зрідка навіть свекруху в гості звали, нормальні відносини були між ними, поки невістка не народила онука, потім її, як підмінили, куди і поділася поступливість і розумність Мирослави.

Звинувачуючи чоловіка в тому, що він не допомагає їй з дитиною, Мирослава змусила його піти з хорошої роботи, там бачте, ненормований робочий день.

А Славко, щоб уникнути скандалів, пішов на роботу з нормальним графіком, із значно меншою зарплатою, але радість та взаєморозуміння в родині не настали, тепер грошей не вистачало, навіть комуналку іноді свекруха оплачувала, щоб боргу не було у дітей за квартиру.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩