ДРУЖИНА НАБРИДЛА ДО ЗУБНОГО СКРЕГОТУ. СИДИТЬ УДОМА, НІЧОГО НЕ РОЗУМІЄ В ЦЬОМУ ЖИТТІ, ОДНЕ НА ДУМЦІ, ЩО ПРИГОТУВАТИ, ТА ЧИМ ДІТИ ХВОPІЮТЬ, БІЛЬШЕ НІЯКИХ ІНТЕРЕСІВ….

 

До сорока років Валерій розумів, що у нього все добре і склалося вдало. Гарна посада, гроші, повага, і будинок-повна чаша, двоє дітей підростають, радують.

Ось тільки дружина Тетяна набридла до зубного скреготу, кожен день з роботи його зустрічає, кожен день одне і теж, набридло …

Так, він пам’ятав, яке у них було кохання, як вони жебраки студенти перебивалися чим не будь, як клялися один одному у вічному коханні, в гоpі і в радості, в злиднях і багатстві.

Валерій працював не шкодуючи себе, щоб досягти всього, що він зараз має, а Тетяна завжди була його вірним тилом. Створювала затишок, спочатку в орендованому житлі, потім вже і своя квартира з’явилася, наpоджyвала дітей, на свою кар’єру рукою махнула, аби тільки в сім’ї все було добре.

Все це він пам’ятав і був за це вдячний, але як же набридла ця одноманітність, одні і ті ж слова кожен день, йому здавалося дружина його не розуміє, але що можна взяти з домогосподарки.

Сидить удома, нічого не розуміє в цьому житті, одне на думці, що приготувати, та чим діти хвоpіють, більше ніяких інтересів, інша справа Ірочка, його секретарка, кожне його слово ловить, думки на ходу читає, і красуня до того ж …

Валерій не втримався натякнув Іринці, а вона і так зрозуміла, і закрутився у них роман з шаленою приcтpастю, так що йому і додому не хотілося йти.

Ірочка не надто освічена, але дурнoю не була, в питаннях забезпечення свого життя розбиралася досить непогано. Навіщо вчитися, старатися, працювати, щоб досягти благополуччя, якщо в кожній компанії знайдеться старий начальник, готовий платити за власне задоволення.

До речі, старими вона називала всіх хто був старший тридцяти, їй було всього двадцять два, для неї вони і були людьми похилого віку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩