ВЕСІЛЛЯ У НАС БУЛО ШИКАРНЕ. АЛЕ ЧЕРЕЗ ПІВ РОКУ Я ДІЗНАЛАСЯ, ЩО У МИХАЙЛА Є ІНША ЖІНКА. МИ ПОЧАЛИ ЧАСТО СВАРИТИСЯ. МИХАЙЛО ТО ЙШОВ ВІД МЕНЕ ДО НЕЇ, ТО ЗНОВУ ПОВЕРТАВСЯ. Я МОВЧАЛА, БО КОХАЛА ЧОЛОВІКА, НЕ ХОТІЛА РОЗЛУЧАТИСЯ. АЛЕ МИХАЙЛО ПРОДОВЖУВАВ СВОЇ ПРИГОДИ. ТОДІ Я ПОДУМАЛА, НЕХАЙ ІДЕ ДО НЕЇ НАЗАВЖДИ, І САМА НАПИСАЛА ЗАЯВУ НА РОЗЛУЧЕННЯ. І ТУТ ЧОЛОВІКА НАЧЕ ПІДМІНИЛИ. МИНУЛО БАГАТО РОКІВ, АЛЕ Я НЕ ШКОДУЮ ПРО ТЕ, ЩО ТОДІ ТАК З НИМ ВЧИНИЛА

 

З Михайлом я почала зустрічатись ще в старших класах. Він був старший за мене на рік. Після школи я вступила до університету, Михайло до інституту. Коли я закінчила четвертий курс ми одружилися. Весілля було шикарне. Багато гостей, теплі слова, веселі конкурси – ми були просто щасливі.

Через рік в нас з’явилась донечка Настя. Ми були дуже щасливі. Михайло носив мене на руках, у прямому сенсі цього слова. Я вважала, що щасливішої сім’ї в світі не існує.

Але моє щастя продовжувалось не довго. Через пів року я дізналася, що у Михайла є коханка. Земля пішла з-під ніг. Усередині все стерпло, я була в розпачі. Я не могла нормально жити. Погано їла, мучилася від безсоння, постійно нервувала. Була повна апатія. Напевно, мене зараз розуміють ті, хто пережив зраду коханої людини.

Ми почали часто сваритися. Михайло то йшов від мене, то знову повертався. Я не могла розірвати стосунки, адже я дуже кохала чоловіка і не могла з ним розлучитися остаточно. Мій чоловік продовжував свої пригоди, я нервувала. Розлучитися я не погодилася, але жити разом ми перестали. Я вирішила зосередитися на дитині і віддати їй всю свою любов.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩