ПЕРЕД ПРИЇЗДОМ БАТЬКІВ ВАДИМА, Я ПОПРИБИРАЛА У ВСІЙ КВАРТИРІ, І СПЕКЛА ТОРТ. АЛЕ, ПОВЕРНУВШИСЬ, СВЕКРУХА ЗВИНУВАТИЛА МЕНЕ В НЕОХАЙНОСТІ, СКАЗАЛА, ЩО Я НЕ ПОСКЛАДАЛА РЕЧІ НА СВОЇ МІСЦЯ І НЕ ВИМИЛА ВАННУ. МІЙ ТОРТ ЇЙ ТЕЖ НЕ СПОДОБАВСЯ. СКОРО НАШЕ ВЕСІЛЛЯ, ПІСЛЯ ЯКОГО МИ ПЛАНУВАЛИ ПОЖИТИ ЯКИЙСЬ ЧАС У СВЕКРІВ, ЩОБ НАКОПИЧИТИ НА ВЛАСНЕ ЖИТЛО. ПІСЛЯ ВСЬОГО, ЩО СТАЛОСЯ, Я РОЗУМІЮ, ЩО НА ЦЕ ПОГОДЖУВАТИСЯ НЕ ВАРТО

 

З Вадимом я зустрічаюся вже більше року. Нам уже по двадцять п’ять років, і, чесно кажучи, я з нетерпінням чекала пропозиції від нього. І ось нарешті довгоочікувана пропозиція прозвучала, я, звичайно, погодилася. Його батьки часто їздять закордон на кілька місяців. Квартира у Вадима була пуста, тому ми вирішили пожити разом місяць, поки його батьки повернуться.

Я переїхала до нього, мені здавалося це найбільшим щастям – постійно бути поруч з коханим. Я старалася з усіх сил, «приміряла» на себе роль дружини: готувала йому ті страви, які він любить, і займалася усіма побутовими питаннями в будинку. За місяць, проведений разом, Вадим тільки кілька разів мені допоміг прибрати. Він вважає, що хатня робота має бути жіночою справою, а чоловік повинен бути основним годувальником. Джерело

Я погодилася, адже Вадим заробляв більше, ніж я. Місяць проминув швидко. Перед приїздом батьків чоловіка, я гарненько прибрала у всій квартирі, і навіть спекла торт в подяку за те, що вони дозволили нам пожити в своїй квартирі. Але, повернувшись, свекруха звинуватила мене в неохайності, сказала, що я не поскладала речі на свої місця, не вимила ванну і не вичистила унітаз перед їх поверненням. Мій торт їй не сподобався теж.

Неприємні слова своєї матері про мене мені передав Вадим. Вислуховувати про себе таке було дуже неприємно, адже я намагалася справити на його сім’ю враження доброї господині, і добре все поприбирала. Звичайно я могла десь щось пропустити, але ж це не є причиною для того, щоб ганьбити мене перед майбутнім чоловіком. Думаю, що причина була не в прибиранні, напевно свекруха ще не готова відпустити сина, тому і затіяла цей театр.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩